Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandr-gurzhiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександр Гуржій - книги та біографія

Олександр Гуржій

Олександр Гуржій — український письменник, історик, науковець, автор статей, лауреат престижних премій. Народився 2 лютого 1955 року в місті Києві. 1977 року закінчив історичний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка. 

Після закінчення навчання працював в Інституті історії АН УРСР. З 2001 року працює директором Всеукраїнської громадської організації «Український інститут воєнної історії». Є автором навчальних посібників та підручників з історії України.

Будучи лірично налаштованим юнаком та студентом, Олександр Гуржій робив перші спроби написання віршів та прози. Це стало початком літературного шляху та пошуку власного стилю.

Купити книги Олександра Гуржія можна на сайті магазину «Книгарня Є» або в мережах магазинів Києва та інших міст.

Твори Олександра Гуржія знайомлять читачів з дослідженнями середньовічної історії України. У деяких своїх книгах автор висвітлює творчий доробок багатьох істориків та вчених. 

Він також брав участь у перевиданні їхніх праць. Олександр Гуржій є співавтором книг, серед яких варто виділити: «Парадокси Вінстона Черчилля», «Історія Козацтва», «Іван Скоропадський» та інші. У них висвітлюються події, які пов'язані з історією українського козацтва, а також політична кар'єра та важливість рішень впливового політика. 

Автор захоплює читачів своєю влучністю, гостротою суджень, вмінням підкреслювати найголовніше та подає детальний аналіз подій. Книги мають документальну основу та попри науковий стиль, викладені доступною для розуміння мовою. Також вони стануть чудовим подарунком для читачів, які цікавляться історією.

Валентина Вздульська та біографії для дітей стануть справжньою знахідкою, познайомлять найменших читачів з історіями успіху та досягненнями видатних особистостей.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%