Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tara-shuster/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тара Шустер - книги та біографія

Тара Шустер

Тара Шустер — популярна письменниця, драматургиня, сценаристка, мотиваційна тренерка, ведуча, колумністка. Наразі вона проживає в Лос-Анджелесі.

Про біографію Тари Шустер та її особисте життя відомо дуже мало, майже нічого. А ось про її професійні успіхи та творчі досягнення відомо набагато більше, і вони дають можливість говорити про те, що Тара Шустер — це успішна, самодостатня жінка, яка зробила себе сама й учить цього інших. 

Тара була віцепрезиденткою з талантів та розвитку у Comedy Central та виконавчою директоркою серіалу «Key & Peele», який, під час її роботи, отримав премії «Emmy» та «Peabody Award». 

Окрім успішної роботи у сфері креативної індустрії Шустер відома і як авторка скетчів та оповідань у «Нью-Йоркері». Також вона пише регулярні мотиваційні та селфмейд тексти для великих  журналів та інтернет-видань,  сценарії для серіалів. А її п’єси постійно ставлять на сценах «Великого яблука».    

Тара Шустер — авторка книги-бестселера «Купи собі той довбаний букет: та інші способи зібратися докупи від тієї, котрій вдалось». Цю книжку письменниця задумувала як власну, успішну історію перевиховання й перетворення себе на «ніндзя самолюбові».

Іншими словами це книжка про те, чому важливо насправді себе полюбити та як це найкраще зробити. І саме ця історія зробила Тару Шустер мегапопулярною та згуртувала навколо неї мільйони читачок і читачів у всьому світі.  

Твори Тари Шустер, за її ж словами, покликані робити інших людей менш самотніми. Своїми текстами авторка мріє дарувати  кожному відчуття комфорту й затишку, або хоча б кілька хвилин гарного настрою та щирого сміху.   

Також ви можете більше дізнатися про Олену Лободу та її  твори. Вона пише дитячі книжки на важливі теми: виховання, етикет, поведінка, важливість наших емоцій і почуттів тощо.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image