Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olena-loboda/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олена Лобода - книги та біографія

Олена Лобода

Олена Лобода — українська письменниця, авторка популярних дитячих книжок. Свої твори пише  для найменших читачів і читачок. Народилася в Сімферополі, наразі проживає в Києві.     

У книгах для дітей Олена Лобода створює чарівні світи, неймовірні історії,  якими захоплюються багато малюків. Окрім цього, на сторінках її книжок оживають непересічні персонажі: допитливий, непосидючий і трохи шибайголова Захар, його друг Борька або спраглі до знань папужка, черепашка, кролик і собачка. Ці герої постійно стикаються з різними дилемами, проблемами та життєвими перешкодами, які, разом із малюками-читачами, повинні вирішувати.   

Твори Олени Лободи просякнуті глибокими ідеями й ненав’язливою мораллю. Вони вчать дітей, що таке добро і зло; чому потрібно бути щирим, чесним, справедливим, поважати себе та інших людей. Не оминають книжки авторки й тем етикету, увічливості, важливості людської праці тощо. Іншими словами, творчість письменниці не тільки розважає читачів, але й допомагає їм кожного дня розвиватися та ставати все кращими та кращими. 

Творча біографія Олени Лободи на сьогодні налічує такі книжечки: «Головне-не брехати!», «Добре мати мрію», «Етикет для малят. Художня академія Костя Лавро»,  «Цукерки на сніданок», «Найкращий подарунок у світі». Усі вони написані в легкому й чуттєвому стилі, який дарує дітям безліч позитивних емоцій і хороших моментів. 

Нагадуємо, що купити книжки Олени Лободи чи інших українських та світових дитячих письменників та письменниць ви можете в нашій інтернет-книгарні.  

Також ви маєте змогу ознайомитися і з біографією Джеремі Кларксона. Його дорослі тексти мають легкий, з нотками сарказму, іронії та чорного гумору, стиль. А теми, які він підіймає у своїх колонках, можуть кардинально змінити уявлення про наш світ.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image