Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olena-loboda/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олена Лобода

Олена Лобода

Життєпис

Олена Лобода — українська письменниця, авторка популярних дитячих книжок. Свої твори пише  для найменших читачів і читачок. Народилася в Сімферополі, наразі проживає в Києві.     

У книгах для дітей Олена Лобода створює чарівні світи, неймовірні історії,  якими захоплюються багато малюків. Окрім цього, на сторінках її книжок оживають непересічні персонажі: допитливий, непосидючий і трохи шибайголова Захар, його друг Борька або спраглі до знань папужка, черепашка, кролик і собачка. Ці герої постійно стикаються з різними дилемами, проблемами та життєвими перешкодами, які, разом із малюками-читачами, повинні вирішувати.   

Твори Олени Лободи просякнуті глибокими ідеями й ненав’язливою мораллю. Вони вчать дітей, що таке добро і зло; чому потрібно бути щирим, чесним, справедливим, поважати себе та інших людей. Не оминають книжки авторки й тем етикету, увічливості, важливості людської праці тощо. Іншими словами, творчість письменниці не тільки розважає читачів, але й допомагає їм кожного дня розвиватися та ставати все кращими та кращими. 

Творча біографія Олени Лободи на сьогодні налічує такі книжечки: «Головне-не брехати!», «Добре мати мрію», «Етикет для малят. Художня академія Костя Лавро»,  «Цукерки на сніданок», «Найкращий подарунок у світі». Усі вони написані в легкому й чуттєвому стилі, який дарує дітям безліч позитивних емоцій і хороших моментів. 

Нагадуємо, що купити книжки Олени Лободи чи інших українських та світових дитячих письменників та письменниць ви можете в нашій інтернет-книгарні.  

Також ви маєте змогу ознайомитися і з біографією Джеремі Кларксона. Його дорослі тексти мають легкий, з нотками сарказму, іронії та чорного гумору, стиль. А теми, які він підіймає у своїх колонках, можуть кардинально змінити уявлення про наш світ.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 23.04.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%