Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/svitlana-talan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Світлана Талан

Світлана Талан

Життєпис

Світлана Талан — одна із найвідоміших сучасних українських авторок, пише у жанрі «реальної історії». Народилася на Сумщині в сім’ї сільських вчителів. Після школи вступила до Глухівського педагогічного інституту, працювала вихователем, згодом — вчителем початкових класів. Сьогодні книги Світлани Талан купити можна в усіх куточках України. Авторка співпрацює з різними видавництвами, але більшість її книг побачили світ у «Клубі сімейного дозвілля». Відгуки Світлана Талан отримує зі всієї країни, адже її роботи дуже чуттєві сильні та реалістичні.

У 2011 році авторка отримала престижну літературну нагороду «Коронація слова» за роман «Щастя тим, хто йде далі». Фонд Олени Пінчук Анти — СНІД також відзначив його відзнакою «За найкращий роман на гостросоціальну тему». Книга розповідає історію дівчини-медсестри Даші, яка виконуючи свій обов’язок, рятуючи людей, однак сама наразилась на небезпеку. Тепер дівчина сама повинна жити зі страшним діагнозом. Чи зможе героїня вистояти в нелегкій боротьбі за власне благополуччя, чи не відвернеться від неї коханий? У видавництві КСД роман отримав назву «Коли ти поруч» та був проданий накладом більш ніж 80 тисяч примірників. Центральні образи книг авторки-сучасні українські жінки на долю яких випало чимало труднощів, всі вони борються страждають радіють та кохають, захищають свій дім, сім’ю та право бути щасливими.

Світлана Талан входить в трійку найпопулярніших авторок за версією журналу «Фокус» та має звання «Золотого письменника України». У 2013 році її твір «Без минулого» вийшов у Канаді, а рік потому роман «Розколоте небо» отримав нагороду «Вибір видавця» у конкурсі «Коронація слова». Письменниця плідно працює над новими книгами, останній роман раКУРС вийшов у 2017. Придбати книги авторки можна у мережі Книгарні Є.

Сортувати по
Де живе свобода
-5%
Де живе свобода
Світлана Талан
111 грн
105 грн
Купити
Матусин оберіг
-7%
Матусин оберіг
Світлана Талан
111 грн
103 грн
Купити
раКУРС
-7%
раКУРС
Світлана Талан
111 грн
103 грн
Купити
Спокута
-7%
Спокута
Світлана Талан
111 грн
103 грн
Купити
Помилка
Помилка
Світлана Талан
Немає в наявності
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Лови момент!

Знижка -15% на ВСЕ

Діє до 11:00 30.10.2020

Промокод: YE15

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 15%

Страшна знижка до Halloween!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 31.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%