Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stanislav-menzelevskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Станіслав Мензелевський - книги та біографія

Станіслав Мензелевський

Купити книгу Станіслава Мензелевського варто читачам, які цікавляться кінематографом.

Станіслав Мензелевський — історик культури та кіно, письменник, перекладач, автор статей про історію українського кіно, куратор ретроспектив українського кіно на місцевих та міжнародних кінофестивалях. 

Навчався в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Закінчив аспірантуру Індіани(Блумінгтон). З 2011 року працює керівником науково-програмного відділу Національного центру Олександра Довженка. Співзасновник та редактор видавництва «Медуза», що розпочала свою роботу у 2013 році та має на меті популяризацію перекладної інтелектуальної літератури. 

Книги Станіслава Мензелевського досліджують українську культуру та кінематограф. Мензелевський є автором та упорядником таких книг: «Антологія української кінокритики», «Кіноревізія Донбасу 2.0», «Мемуари. Драматургія. Публіцистика».

Станіслав Мензелевський та його твори об'єднують оригінальні та цікаві критичні статті про кіно, аналізують роль літератури та слова у виробництві кінофільмів,

розповідають про специфіку та закони кінематографа, описують різноманітні форми експериментальних фільмів. Книга «Мемуари. Драматургія. Публіцистика» є першим коментарем до життя та творчості українського кінорежисера Івана Кавалерідзе. 

Основна частина матеріалу, що входить до видання, публікуються вперше через роки цензурування та забуття. Позитивний образ генія, незламного творця, що все життя ніс важкий тягар творчості через різні історичні епохи, є основним наративним елементом життєвого шляху багатьох персонажів української культури, в тому числі Івана Кавалерідзе.

Книги Тетяни Терен розширюють світогляд та надають спробу осмислити навколишній світ у всій його цілісності.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image