Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stanislav-kulchitskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Станіслав Кульчицький - книги та біографія

Станіслав Кульчицький

Станіслав Кульчицький – доктор історичних наук та професор Інституту історії України Національної академії наук України. Народився 10 січня 1937 року в Одесі. У 1954 році, одразу після смерті Сталіна, вступив на історичний факультет Одеського університету імені Іллі Мечникова з першого разу, хоча там був великий конкурс. У 1963 році письменник одружився, має двох дітей. Його дружина колись працювала в газеті «Радянська школа», а сьогодні вичитує тексти чоловіка, перевіряючи їх на русизми.

Книги Станіслава Кульчицького розповідають історію України, яку він сам вивчав протягом всього життя. За власними словами письменника, «для того, щоб зрозуміти, чим був Голодомор, мені знадобилося 20 років». Результатом цього усвідомлення стала його відомі праці «Демографічні наслідки голодомору 1933 р. в Україні» і «Почему он нас уничтожал? Сталин и украинский Голодомор». Купити книгу Станіслава Кульчицького – це поглибити свої знання з історії України від Російської революції 1917 року до Помаранчевої. 

Науковець кілька разів отримував визначні винагороди, такі як: заслужений діяч науки і техніки України у 1996 році і лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки у 2001 році. Сьогодні Станіслав Кульчицький продовжує працювати над собою, його останні твори стосуються подій після 2014 року, який він визначає як поворотний для історії нашої держави. За все своє життя автор має понад 1,5 тисячі публікацій, в тому числі 47 книг та більш ніж 500 статей у газетах.

А якщо ви любите поєднувати у читанні різні жанри авторів з різних країн, то рекомендуємо ознайомитися з працями провідного мотиваційного оратора США Гела  Елрода українською.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image