Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gel-elrod/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гел Елрод

Гел Елрод

Життєпис

Гел Елрод – відомий письменник, підприємець, спікер і коуч. Його книги написані в жанрі сучасної мотиваційної літератури.

Біографія Гела Елрода схожа на голлівудський фільм. Народився автор 30 травня 1979 року в Каліфорнії. У віці 20 років попав в автокатастрофу, яка назавжди змінила його життя. Попри невтішні прогнози лікарів, які говорили, що він не зможе ходити, Гел подолав всі труднощі і перешкоди. Він не тільки зміг ходити, але став ультрамарафонцем, чоловіком і батьком, успішним бізнесменом, відомим спікером і коучем, автором кількох бестселерів. 

На цьому сюрпризи в житті Гела Елрода не припинилися. У листопаді 2016 у нього діагностували рак. Протягом року письменнику довелося боротися зі своєю хворобою. Зараз Гел Елрод продовжує займатись письменницькою та освітньою діяльністю. Живе в Техасі разом з дружиною та двома дітьми. Він часто виступає на телебаченні і радіостанціях, бере активну участь у громадському житті.

У своїх книгах Гел Елрод ділиться з читачами унікальною методикою під назвою «Чудовий ранок». Його методика налічує 500 тисяч послідовників. Письменник переконаний, що вдалий ранок визначає якість всього дня, роботи та життя. Розповідає, як налаштувати себе так, щоб не лише легко прокидатись зранку, але й встигати більше, ніж раніше. Ця книга для тих, хто хоче краще почуватися, більше встигати й реалізувати власний потенціал. Твір «Чудовий ранок. Як не проспати життя» перекладено на 27 мов. Українською книга Гела Елрода перекладена та опублікована видавництвом «Наш Формат» у 2017 році.

Якщо вам подобається не тільки сучасна, але й класична література, рекомендуємо прочитати книги Елізабет Гаскелл.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку