Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sofiya-andrukhovich/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Софія Андрухович - книги та біографія

Софія Андрухович

Софія Андрухович – українська письменниця, публіцистка, перекладачка. Авторка популярних романів «Фелікс Австрія» і «Амадока».  Народилася  17 листопада 1982 року в Івано-Франківську в сім’ї Юрія Андруховича. Навчалася у природничому ліцеї та Українській академії друкарства.  

Софія Андрухович в атмосфері любові книги та літератури жила вже змалечку. А читання книжок було найулюбленіших заняттям маленької Софії. Також цікавиться історією України. І саме історія є одним із важливих елементів творчості письменниці. Так події найвідомішого роману Софії Андрухович «Фелікс Австрія» відбуваються у Станиславові початку XX століття. А сюжетні лінії  роману «Амадока» відправляють читачів у часи єврейської катастрофи, сталінських репресій та знищення української інтелігенції.

Софія Андрухович авторка кращого твору 2014 року за версіями літературних премій Книга року BBC та Літакценту. За мотивами її роману «Фелікс Австрія» поставлено однойменну п’єсу, а також знято фільм «Віддана». У 2015 році Софія стала лавреаткою премії імені Джозефа Конрада.

Софія Андрухович у своїй літературній біографії  також має переклади та книжки для дітей. Перекладає з польської та англійської мов. Найвідомішими перекладеними романами є: «Не відпускай мене» Кадзуо Ішіґуро та четверта книжка про хлопчика-чарівника, який вижив (у співавторстві). У 2016 році виходить дитяча книжечка «Сузір’я курки» у творчому тандемі Софії Адрухович-Мар’яни Прохасько. У 2017 році вона входить до каталогу книжкових рекомендацій  «Білі круки 2017». 

Також у нас можна знайти біографію Джона Стрелекі, його книги, іншу цікаву інформацію про нього та багато інших світових чи українських авторів.

Сортувати по
State of War
-50%
State of War
Валерій Залужний
573 грн
286 грн
Купити
Воєнний стан
-55%
Воєнний стан
Валерій Залужний
501 грн
227 грн
Купити
Фелікс Австрія
-24%
Фелікс Австрія
Софія Андрухович
274 грн
209 грн
Купити
Амадока
-32%
Амадока
Софія Андрухович
808 грн
553 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image