Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-p-streleki/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон П. Стрелекі - книги та біографія

Джон П. Стрелекі

Джон П. Стрелекі – відомий американський письменник, мотиваційний тренер і спікер. Автор світового бестселера та популярної серед українських читачів книжки «Кафе на краю світу».  Народився 13 вересня 1969 року у Чикаґо, штат Іллінойс. У дитинстві любив пригодницькі книжки за їхній авантюризм та пригодницький дух. Довгий час працював бізнес-консультантом й особистим тренером з розвитку.

Сам Джон П. Стрелекі, як і його біографія, досить цікава особистість. У 2002 році він разом із дружиною кидає добре оплачувану роботу та вирушає у майже річну мандрівку світом. За словами самого Джона, спочатку він не плекав великих мрій чи надій на подорож. Та у підсумку, саме вона кардинально змінила життя Стрелекі. А квінтесенцією всіх роздумів, висновків та особистих відкриттів саме стала книжка «Кафе на краю світу».        

Джон Стрелекі – автор не тільки  мотиваційних книг, які багатьох читачів надихають на зміни власних життів. Він також є автором життєвої концепції «Велика п’ятірка для життя». Cуть цієї концепції у тому, щоб знайти та якнайкраще розкрити свій внутрішній потенціал. П’ять речей, які кожен хоче завжди бачити, робити, відчувати, переживати. І так впродовж усього життя. Також сьогодні Стрелекі читає та проводить найрізноманітніші курси, лекції та конференції з особистісного розвитку.         

Джон Стрелекі, книги якого легко можна купити в Україні,  загалом написав та видав 7 мотиваційних книжок. Їх перекладено 42 мовами світу. І всі вони стали бестселерами та лонгселерами. На початок 2020 року у світі було продано понад 6 мільйонів примірників його книг. Автор вірить, що його книжки не просто мотивують, а й змінюють життя своїх читачів. Адже той досвід, що постає  паперових на сторінках, є досвідом змін самого Джона Стрелекі.    

Книги Доржа Бату можна купити у Києві, Львові, Харкові та всій Україні у нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по