Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/skott-snajder/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Скотт Снайдер

Скотт Снайдер

Життєпис

Скотт Снайдер - це не звичайний американець, а геніальний творець коміксів про супергероїв. Народився автор у Нью-Йорку у 1976 році. У свої 9 Скотті відпочивав у літньому таборі і саме там Скотту порадили прочитати роман Стівена Кінга “Очима дракона”. Тоді малий Скотті навіть не підозрював, що натрапив на активний стимул до творчості. Так у хлопця зародилася велика любов до розказування історій.

Натхненниками для Скотта Снайдера стали творці класики у світі коміксів Алан Мур та Френк Міллер. Окрім того, Скотт Снайдер відзначає творців фантастики та художньої літератури, які мають вплив на його творчість. Мова йде про Деніса Джонсона, Раймонда Карвера, Ріка Басса, Джоя Вільямса та Джорджа Сондерса.

Книги Скотта Снайдера мають особливу історію. Писати автор почав у 2006. Першою книгою стала збірка оповідань “Voodoo Heart”. На неї схвально відгукнулися рецензенти у популярних виданнях “Publishers Weekly”, “Booklist”, “Kirkus Reviews” та навіть газеті “The New York Times”!

З 2009 року письменник співпрацює з Marvel Comics. З тих пір розпочалася ера коміксів від Скотта. Після дебюту з історією про Людину-Факела Скотт спробував себе у стилі нуар та створив серію про Залізну Людину. Вже у 2013-2014 роках Скотт почав писати сюжети про легендарних Бетмена та Супермена в рамках серії “Batman Eternal” та “Superman Unchained”/

Комікси Скотта Снайдера можна купити в Україні завдяки чудовим виданням графічних романів та коміксів від видавництва Рідна Мова. 7 коміксів про всесвіт DC та легендарного Бетмена сподобаються поціновувачам крутого екшну та глибоких думок про життя.

Після кривавих коміксів не завадить трохи відвести душу та зануритися у казкотерапію, для цього варто лишень купити книги Олександри Орлової.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 18:00 13.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%