Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandra-orlova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександра Орлова - книги та біографія

Олександра Орлова

Орлова Олександра Аркадіївна - це письменниця, перекладачка, колумністка та Монтессорі-педагог, яка народилася у Кам’янці-Подільському, а зараз мешкає та працює у США. Активно працювала у київських Монтессорі-школах та студіях протягом п’яти років. У 2012 переїхала до Сіетлу. З тих пір писала для інтернет-видань UA Modna, Yakaboo, Читомо, а також створювала статті з педагогіки, методики Монтессорі та казкотерапії.

Письменниця Олександра Орлова - це затята авантюристка у світі сучасної літератури! За що авторка тільки не бралася! Її авторству належать різні книги для дітей та дорослих, але усі вони пронизані теплою атмосферою та затишком. Перша книга Книги Олександри Орлової «Подорож до країни Мурвіль» вийшла у 2016, з тих пір письменниця писала біографії видатних жінок для дітей з рубрикою «Календар видатних жінок» ресурсу «Каралєвна». Олександра також зарекомендувала себе як перекладачка, яка наближує якісну англомовну літературу до юних українських читачів.

Окрім створення книг, мисткиня ще й практикує йогу, фотографує, колекціонує книги, куштує на смак нові сорти чаю та досліджує Північно-Тихоокеанське узбережжя. Свою любов до чаю авторка виловила у «ЧАйній книжці», яка пронизана сумішшю запахів чайних сортів з різних куточків планети.

Зануритися у чудові світи, подумати про важливе і купити книги Олександри Орлової можна на нашому сайті, для різноманіття забігайте на вірші Олеся Ільченка.

Сортувати по
Ключ до всіх дверей
-14%
Ключ до всіх дверей
Олександра Орлова
242 грн
209 грн
Купити
Осінні віршики
-5%
Осінні віршики
Iван Андрусяк
220 грн
209 грн
Купити
Казки під ялинку
-5%
Казки під ялинку
Галина Вдовиченко
320 грн
304 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту