Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleksandra-orlova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олександра Орлова

Олександра Орлова

Життєпис

Орлова Олександра Аркадіївна - це письменниця, перекладачка, колумністка та Монтессорі-педагог, яка народилася у Кам’янці-Подільському, а зараз мешкає та працює у США. Активно працювала у київських Монтессорі-школах та студіях протягом п’яти років. У 2012 переїхала до Сіетлу. З тих пір писала для інтернет-видань UA Modna, Yakaboo, Читомо, а також створювала статті з педагогіки, методики Монтессорі та казкотерапії.

Письменниця Олександра Орлова - це затята авантюристка у світі сучасної літератури! За що авторка тільки не бралася! Її авторству належать різні книги для дітей та дорослих, але усі вони пронизані теплою атмосферою та затишком. Перша книга Книги Олександри Орлової «Подорож до країни Мурвіль» вийшла у 2016, з тих пір письменниця писала біографії видатних жінок для дітей з рубрикою «Календар видатних жінок» ресурсу «Каралєвна». Олександра також зарекомендувала себе як перекладачка, яка наближує якісну англомовну літературу до юних українських читачів.

Окрім створення книг, мисткиня ще й практикує йогу, фотографує, колекціонує книги, куштує на смак нові сорти чаю та досліджує Північно-Тихоокеанське узбережжя. Свою любов до чаю авторка виловила у «ЧАйній книжці», яка пронизана сумішшю запахів чайних сортів з різних куточків планети.

Зануритися у чудові світи, подумати про важливе і купити книги Олександри Орлової можна на нашому сайті, для різноманіття забігайте на вірші Олеся Ільченка.

Сортувати по
Чайна книжка
-21%
Чайна книжка
Олександра Орлова
87 грн
69 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Отримай знижку