Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oles-ilchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олесь Ільченко

Олесь Ільченко

Життєпис

Олесь Ільченко – український письменник, сценарист. У своєму творчому доробку  має понад 35 поетичних і прозових книжок для дорослих і дітей. Народився 4 жовтня 1957 року у Києві. Київ для Ільченка не тільки місто народження, але й місце, де міцно переплітаються історія його родини та самої столиці України. І це безумовно позначилося на його творчості. З 2011 року живе у Женеві. 

Навчався у Київському педагогічному університеті ім. М. Драгоманова та Московському літературному інституті ім. Горького. За першою освітою Олесь Івченко біолог, що також знайшло своє місце у творах автора, особливо, дитячих.

Олесь Ільченко у творах для дітей звертається до різних тем та жанрів. Писання для дітей вважає неймовірно захопливою справою, тому не боїться експериментувати. Головне, щоб юним читачам було цікаво та весело. «Загадкові світи старої обсерваторії», «Козак, король, крук» – найпопулярніші дитячі видання автора.   

Олесь Ільченко та його вірші здобули чималу популярність як в Україні, так і у світі. Його поетичні збірки (серед яких «Зимовий сад», «Міста і острови», «Розмова перед тишею» та інші) перекладені англійською, сербською, німецькою, литовською та російською мовами.   

Ільченко Олесь також і прозаїк, купивши його книги «Збирачі туманів», «Місто з химерами» ви потрапляєте у цікавий і, можливо досі непізнаний, світ Києва. Того Києва, яким його бачить чи відчуває сам Олесь. Місто, яке постає з маленьких шматочків мозаїки спогадів, переказів та історій.

Ще кілька цікавих фактів про автора:

- У дитинстві відмовився від ролі малого Олександра Довженка в екранізації Віктора Івченка.

- Працював журналістом та редактором на українському каналі.

- Любить одночасно читати дві-три книжки.

Купити книги Джеймса Бовена у Дніпрі, Києві чи будь-якому іншому куточку України ви можете у нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -10% на ВСЕ

Діє до 11:00 04.12.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%