Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oles-ilchenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олесь Ільченко - книги та біографія

Олесь Ільченко

Олесь Ільченко – український письменник, сценарист. У своєму творчому доробку  має понад 35 поетичних і прозових книжок для дорослих і дітей. Народився 4 жовтня 1957 року у Києві. Київ для Ільченка не тільки місто народження, але й місце, де міцно переплітаються історія його родини та самої столиці України. І це безумовно позначилося на його творчості. З 2011 року живе у Женеві. 

Навчався у Київському педагогічному університеті ім. М. Драгоманова та Московському літературному інституті ім. Горького. За першою освітою Олесь Івченко біолог, що також знайшло своє місце у творах автора, особливо, дитячих.

Олесь Ільченко у творах для дітей звертається до різних тем та жанрів. Писання для дітей вважає неймовірно захопливою справою, тому не боїться експериментувати. Головне, щоб юним читачам було цікаво та весело. «Загадкові світи старої обсерваторії», «Козак, король, крук» – найпопулярніші дитячі видання автора.   

Олесь Ільченко та його вірші здобули чималу популярність як в Україні, так і у світі. Його поетичні збірки (серед яких «Зимовий сад», «Міста і острови», «Розмова перед тишею» та інші) перекладені англійською, сербською, німецькою, литовською та російською мовами.   

Ільченко Олесь також і прозаїк, купивши його книги «Збирачі туманів», «Місто з химерами» ви потрапляєте у цікавий і, можливо досі непізнаний, світ Києва. Того Києва, яким його бачить чи відчуває сам Олесь. Місто, яке постає з маленьких шматочків мозаїки спогадів, переказів та історій.

Ще кілька цікавих фактів про автора:

- У дитинстві відмовився від ролі малого Олександра Довженка в екранізації Віктора Івченка.

- Працював журналістом та редактором на українському каналі.

- Любить одночасно читати дві-три книжки.

Купити книги Джеймса Бовена у Дніпрі, Києві чи будь-якому іншому куточку України ви можете у нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image