Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sergiy-plokhiy/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Плохій

Сергій Плохій

Життєпис

Плохій Сергій – чи не найвідоміший український і американський історик, письменник. Професор у Гарварді (за спеціальністю українська історія). Також директор Українського наукового інституту цього ж університету. У науковій та творчій діяльності надає перевагу історії України (ранньомодерної та модерної), Східної Європи та періоду Холодної війни.

Цікаві факти із життя:
Народився 1957 року у Нижньому Новгороді, куди за державним розподілом відправили батька Сергія. Але невдовзі сім’я перебралася до рідного Запоріжжя.

Викладав у трьох університетах: Дніпровському, Альбертському (Канада), Гарварді (до сьогодні). 

Працював у Канадському інституті українських студій. Ініціював створення Програми дослідження релігії та культури. Досліджував спадщину Михайла Грушевського, був одним із редакторів перекладу його «Історії України-Руси».

Найпопулярніші книги автора: «Брама Європи» – пізнавальний і доступний екскурс історією України від часів скіфів до Революції гідності.

«Чорнобиль» – наукова розвідка Чорнобильської катастрофи від вибуху до закриття станції.

«Остання імперія» – новаторська інтерпретація розсекречених матеріалів про життя (та зрештою, розпад) СРСР.

Сергій Плохій за свої книги нагороджений низкою престижних літературних та наукових премій: премія Лайонела Ґелбера (за книжку про занепад Радянської імперії), премія фундації Антоновичів, Шевченківська премія (за «Браму Європи»), премія Бейлі Ґіффорд (за історію чорнобильської трагедії).

Сергій Плохій пише переважно англійською, а його книги у нас можна купити і мовою оригіналу. У своїх роботах надає перевагу простому, лаконічному та доступному всім стилю викладу. Такий же стилю викладу практикує і відомий шеф-кухар Джеймі Олівер. Легко купити книги Джеймі Олівера можна у нашій книгарні.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 14.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%