Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhejmi-oliver/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеймі Олівер

Джеймі Олівер

Життєпис

Певно, не знайдеться жодної людини, котра хоч щось б не чула про Джеймі Олівера. Його кухарським талантом захоплюються мільйони, філософія їжі – надихає багатьох людей у всьому світі. А банкрутство деяких ресторанів Джеймі взагалі стала притчею во язицех. Джеймі Олівер – англійський шеф-кухар, ресторатор, бізнесмен, прихильник здорового харчування, борець за «харчову» освіту в освітніх закладах. 

Пристрасть до кухні розпочалася ще з дитинства. Батьки Джеймі були власниками пабу-ресторану, де сам Джеймі допомагав з восьмирічного віку. Після навчання у Вестмінстерському коледжі громадського харчування починає працювати у ресторані «Neal Street Restaurant» (на позиції кондитера). Саме з цього ресторану розпочинається його професійна кар’єра. 

Джеймі Олівер – автор популярних кулінарних книг та телепередач. Перше власне кулінарне шоу «Голий кухар» (а пізніше і книга з такою ж назвою) закріпили за ним відповідне прізвисько. Також Джеймі активний громадський діяч у галузі здорового харчування. Він розпочав масштабну й успішну кампанію за заборону шкідливих їжі та харчування у школах Великої Британії.

Купити книги Джеймі Олівера та долучитися до його філософії здорового харчування та харчової освіти тепер може кожен. Його рецепти завжди прості, доступні, але від того не менш смачні та вишукані. До того ж, їхнє приготування не потребує від вас кулінарного рівня «шеф-кухар». 

Секрети Джеймі Олівера, його кухарські таємниці та кулінарні лайфгаки ви завжди знайдете у його книгах за доступною ціною. Також ці книги-рецепти – чудовий подарунок для всіх, хто мріє стати видатним шефом своєї кухні. Адже у Джеймі Олівера є чому навчитися. 

Шукаєте інформацію проМарлізе Арольд та книги, які видавалися у нас? Тисніть на посилання – і отримуйте найсвіжішу інформацію.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%