Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhejmi-oliver/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеймі Олівер - книги та біографія

Джеймі Олівер

Певно, не знайдеться жодної людини, котра хоч щось б не чула про Джеймі Олівера. Його кухарським талантом захоплюються мільйони, філософія їжі – надихає багатьох людей у всьому світі. А банкрутство деяких ресторанів Джеймі взагалі стала притчею во язицех. Джеймі Олівер – англійський шеф-кухар, ресторатор, бізнесмен, прихильник здорового харчування, борець за «харчову» освіту в освітніх закладах. 

Пристрасть до кухні розпочалася ще з дитинства. Батьки Джеймі були власниками пабу-ресторану, де сам Джеймі допомагав з восьмирічного віку. Після навчання у Вестмінстерському коледжі громадського харчування починає працювати у ресторані «Neal Street Restaurant» (на позиції кондитера). Саме з цього ресторану розпочинається його професійна кар’єра. 

Джеймі Олівер – автор популярних кулінарних книг та телепередач. Перше власне кулінарне шоу «Голий кухар» (а пізніше і книга з такою ж назвою) закріпили за ним відповідне прізвисько. Також Джеймі активний громадський діяч у галузі здорового харчування. Він розпочав масштабну й успішну кампанію за заборону шкідливих їжі та харчування у школах Великої Британії.

Купити книги Джеймі Олівера та долучитися до його філософії здорового харчування та харчової освіти тепер може кожен. Його рецепти завжди прості, доступні, але від того не менш смачні та вишукані. До того ж, їхнє приготування не потребує від вас кулінарного рівня «шеф-кухар». 

Секрети Джеймі Олівера, його кухарські таємниці та кулінарні лайфгаки ви завжди знайдете у його книгах за доступною ціною. Також ці книги-рецепти – чудовий подарунок для всіх, хто мріє стати видатним шефом своєї кухні. Адже у Джеймі Олівера є чому навчитися. 

Шукаєте інформацію проМарлізе Арольд та книги, які видавалися у нас? Тисніть на посилання – і отримуйте найсвіжішу інформацію.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image