/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sergiy-oksenik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сергій Оксеник

Сергій Оксеник

Життєпис

Після першого ж знайомства з творчістю Сергія Оксеника хочеться одразу купити всі його книги. Кожен твір письменника охоплює увагу читача буквально з самого початку читання, і вже не відпускає до кінця. Можливо, причиною цього є літературознавча професія Сергія Іванюка (таке справжнє прізвище автора). Тривалий час він працював на радіостанції, редактором журналу, згодом захистив кандидатську дисертацію з філології та викладав у Києво-Могилянській академії. Перші твори письменника були розраховані на дитячу аудиторію. Він умів заторкнути струни душі малих читачів, а це, як відомо, дуже і дуже непросто. Не секрет, що не кожен зважиться писати для дітей – вони не сприймуть нещирості і не здатні брехати. Між іншим, саме проблемам літератури для підлітків та юнацтва була присвячена дисертація Сергія Семеновича. Втім, з часом він перекваліфікувався на дорослу аудиторію. В Книгарні «Є» можна купити такі книги Сергія Оксеника як, наприклад, «Вбивство п'яної піонерки». За детективним сюжетом про загадкову смерть дівчинки, в розслідуванні якої беруть участь як дорослі, так і діти, ховається невблаганний опис радянської дійсності. В деталях передана атмосфера кінця 1950-х років лише доповнює її та надає рельєфності. Автор без особливих сентиментів розкриває перед нами радянське минуле, підкреслюючи, що воно було засноване на брехні, нещирості, бажанні вислужитися перед вищим керівництвом. На фоні дорослих, отруєних цією дійсністю, єдиними позитивними героями виглядають саме діти.

Читачам також варто купити трилогію Сергія Оксеника «Лісом. Небом. Водою». Це – повноцінне українське фентезі, фольклорний підтекст якого переплітається з тематикою протистояння корисливості та справедливості, ненависті та доброти. Воно буде цікавим не лише дітям, але й дорослим. В цьому плані також підійдуть книги Ірини Мацко.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%