Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/irina-matsko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ірина Мацко

Ірина Мацко

Життєпис

Дитячі книги Ірини Мацко вирізняються різноманіттям тематики та жанрових особливостей. Це і казки, і розмальовки, і просто роздуми автора, адаптовані для своєї специфічної цільової аудиторії. Їх об’єднує тонке розуміння дитячої душі та вміння подарувати їй щастя й посмішку.  Книги Ірини Мацко будуть чудовим подарунком для малечі на День народження, під ялинку чи на перше вересня. Чого лише варте видання «Казки омріяного краю». Не секрет, що кожен з нас у дитинстві зростав на казках, котрі формували наше розуміння навколишнього світу, вчили відрізняти добро від зла і щирість від неправди. Саме в цих, на перший погляд, нехитрих творах втілена душа народу, його особливості та неписані закони життя, які передавалися з покоління в покоління. Такі казки вчать боротися за справедливість, захищати слабшого, іти до кінця й цінувати вірну дружбу. Вони – ніби зернятка в дитячій душі, що проростають в результаті прекрасним цвітом шляхетних рис характеру. Цікавими в цьому плані будуть і казки Юлії Смаль

Книги для підлітків Ірини Мацко також займуть чільне місце у вашій бібліотеці. Хто з нас не стикався з непростими юнаками, котрі часто вкрай гостро реагують на оточуючих і сприймають все навколо? Люди люблять нарікати на «складний» характер підлітків і на «перехідний вік», однак мало хто здатен по-справжньому зрозуміти їх, заглянути в колючу, мов їжачок, душу, яка просто потребує уваги, підтримки та розуміння. Саме для таких читачів написана книга Ірини Мацько «Кава по-дорослому». В центрі твору – дівчина, котра часто стикається з проблемами у своєму житті. Вона не знаходить спільної мови з близькими й отримує гострі розчарування в стосунках. Книга дуже підійде тим читачам, яким видається, ніби весь світ налаштований проти них, однак вони при цьому не опускають рук.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%