Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sashko-dermanskiy/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Сашко Дерманський

Сашко Дерманський

Життєпис

Сашко Дерманський – сучасний український дитячий поет, прозаїк і казкар. Перші вірші для дітей Сашко Дерманський опублікував в 2001 році. Деякі твори виходили під псевдонімами Сашко Володарський та Назар Діброва. Рішенням взяти псевдонім Сашко Володарський, певно, стало місце народження поета. Нагадаємо, як відомо, письменник народився в селищі міського типу Володарка, що на Київщині. У своїх книгах автор орієнтується  більш на дошкільнят та школярів. Письменник наповнює свої твори цікавими сюжетами, захоплюючими історіями, пригодами, привабливими персонажами, які в свою чергу привертають увагу маленьких читачів. Від таких історій у малечі перехоплює дух та вони перечитують книги Сашка Дерманського на одному диханні. Можливо, популярність автора обумовлена його  професією. Він за професією вчитель української мови та літератури. Його твори неодноразово відзначалися популярними літературними преміями. Окрім прози, Сашко Дерманський пише цікаві казки. Серед яких, найбільш популярні «Крамничка тітоньки Мальви» - для тих кому хочеться новорічно-різдвяної атмосфери та сюрпризів, «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Казки дракона Омелька» та багато інших. Ці та інші книги молодого та талановитого дитячого письменника Ви можете купити в «Книгарні Є». Книги Сашка Дерманського також рекомендуємо для батьків, які читають своїм діткам. Книги пронизані добром, дружбою, ніжністю та будуть радувати вас і ваших маленьких чад. До всього вище сказаного, не можна не згадати, що автор встиг попрацювати літературним редактором дитячого журналу та автором телевізійної програми «Марічкин кінозал», що транслювалася на каналі «1+1». Якщо ви слідкуєте за сучасною українською дитячою літературою і бажаєте розважити своїх дітей цікавими творами, радимо вам купувати книги Сашка Дерманського.

Якщо не вистачає мотивації, на допомогу приходять книги передового експерта з питань лідерства та особистісного розвитку Джона Максвелла. Усі книги Джона Максвелла чекають на вас на полицях «Книгарні Є».

Сортувати по
Лімерики
new Хіт
Лімерики
Сашко Дерманський
179 грн
152 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.