Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-maksvell/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон Максвелл

Джон Максвелл

Життєпис

Книги Джона Максвелла – це «маст-хев» у бібліотеці сучасної прогресивної людини, яка хоче досягнути успіхів у всіх сферах життя: особистій, фінансовій, емоційній, духовній. Усі книги Джона Максвелла наповненні певною магією, адже як пояснити той факт, що після прочитання ви починаєте себе відчувати настільки сильними, настільки сповненим енергії та рішучості. Від ваших колишніх невпевнених кроків і сліду не лишиться.

Багато хто, будучи ще у підлітковому віці, помічали в собі лише недоліки і зовсім не звертали уваги на переваги. В книзі «Розвинь в собі лідера» автор дає чіткі рекомендації як досягати успіху, як розвивати в собі якості лідера, наставника, гуру. Максвелл стверджує: «якщо правильно налаштувати думки – то світ заграє іншими фарбами!». Цікава теза, і це лише одна з таких. А скільки їх там чекає на ваш візит до книг експерта з лідерства?

Як свідчить досвід та статистика – дуже багато. Отже, хто такий Джон Максвелл? Відповідь проста та лаконічна – гуру в області мотивації та лідерства. В світі існує понад 5 мільйонів людей, які сказали Максвеллу слово «дякую!». Дякую за стимул. За стимул ставати кращою версією себе. Щороку він виступає перед компаніями, що входять до престижного списку Fortune 500, урядовими структурами, іноземними лідерами і різноманітними організаціями, починаючи Військової Академією Вест Пойнт і закінчуючи ООН. Кожна книга автора – бестселер по всьому світу. Головний посил книг Максвелла - «Починати щось змінювати потрібно, в першу чергу, із себе!». Якщо хочеться натхнення, то черпайте його з книг Джона Максвелла, а «Книгарня Є» вам у цьому допоможе.

Для тих, хто цікавиться філософією та  всіми поняттями, котрі на початку мають частку «психо», радимо почитати книги Віктора Франкла. Він, як ніхто інший, спеціалізується на цих речах.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 8%

Промокод діє
до 11:00 17.08.2020

Промокод: YE8
Отримай додаткові -8%