Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-maksvell/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон Максвелл - книги та біографія

Джон Максвелл

Книги Джона Максвелла – це «маст-хев» у бібліотеці сучасної прогресивної людини, яка хоче досягнути успіхів у всіх сферах життя: особистій, фінансовій, емоційній, духовній. Усі книги Джона Максвелла наповненні певною магією, адже як пояснити той факт, що після прочитання ви починаєте себе відчувати настільки сильними, настільки сповненим енергії та рішучості. Від ваших колишніх невпевнених кроків і сліду не лишиться.

Багато хто, будучи ще у підлітковому віці, помічали в собі лише недоліки і зовсім не звертали уваги на переваги. В книзі «Розвинь в собі лідера» автор дає чіткі рекомендації як досягати успіху, як розвивати в собі якості лідера, наставника, гуру. Максвелл стверджує: «якщо правильно налаштувати думки – то світ заграє іншими фарбами!». Цікава теза, і це лише одна з таких. А скільки їх там чекає на ваш візит до книг експерта з лідерства?

Як свідчить досвід та статистика – дуже багато. Отже, хто такий Джон Максвелл? Відповідь проста та лаконічна – гуру в області мотивації та лідерства. В світі існує понад 5 мільйонів людей, які сказали Максвеллу слово «дякую!». Дякую за стимул. За стимул ставати кращою версією себе. Щороку він виступає перед компаніями, що входять до престижного списку Fortune 500, урядовими структурами, іноземними лідерами і різноманітними організаціями, починаючи Військової Академією Вест Пойнт і закінчуючи ООН. Кожна книга автора – бестселер по всьому світу. Головний посил книг Максвелла - «Починати щось змінювати потрібно, в першу чергу, із себе!». Якщо хочеться натхнення, то черпайте його з книг Джона Максвелла, а «Книгарня Є» вам у цьому допоможе.

Для тих, хто цікавиться філософією та  всіми поняттями, котрі на початку мають частку «психо», радимо почитати книги Віктора Франкла. Він, як ніхто інший, спеціалізується на цих речах.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image