/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/roman-gorak/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роман Горак

Роман Горак

Життєпис

Роман Горак — український письменник, член Національної спілки письменників України з 1988 року, лауреат престижних літературних премій. Також Горак є автором низки сценаріїв та театральних постановок, написав низку рецензій на окремі твори та видання, його перу належать дослідження та статті про багатьох письменників. Майбутній письменник народився 17 січня 1942 року у селі Городок на Львівщині. 

Закінчив хімічний факультет Львівського університету ім. І.Франка. Після закінчення навчання працював педагогом, пізніше - науковим співробітником на кафедрі органічної хімії. На захоплення літературою вплинуло передусім мистецьке оточення, знайомства з молодими талановитими людьми та самоосвіта.

Книги Романа Горака віддзеркалені у різноманітних жанрових палітрах. Кожна праця є результатом грандіозної роботи над архівними джерелами. В них містяться дослідження життєвого шляху, діяльності видатних письменників та історичних діячів, які виділялися винятковою талановитістю. 

Автор досліджує навіть такі повсякденні аспекти з життя митців, які раніше не були об'єктом для наукових досліджень. Серед найвідоміших книг виділяють: «Василь Стефаник», «Українські історії. Повернення додому», «Тричі мені являлася любов», «Бажав я для скованих волі», «Втеча у прірву» та багато інших.

Творчість Горака Романа охоплює низку наукових праць, книг та досліджень постаті Івана Франка, яка стала центральною в літературно-науковому доробку автора.

Біографія Романа Горака зайвий раз підтверджує, що діяльність та творчість автора була спрямована на шляхетну та відповідальну працю: дослідження та популяризацію української літературної спадщини. 

Купити книгу Станіслава Кульчицького варто всім поціновувачам історії. Ознайомитися з книгами можна на сайті магазину «Книгарня Є» або в мережах магазинів.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ШАЛЕНА НІЧ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 09.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%