Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/roman-gorak/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роман Горак - книги та біографія

Роман Горак

Роман Горак — український письменник, член Національної спілки письменників України з 1988 року, лауреат престижних літературних премій. Також Горак є автором низки сценаріїв та театральних постановок, написав низку рецензій на окремі твори та видання, його перу належать дослідження та статті про багатьох письменників. Майбутній письменник народився 17 січня 1942 року у селі Городок на Львівщині. 

Закінчив хімічний факультет Львівського університету ім. І.Франка. Після закінчення навчання працював педагогом, пізніше - науковим співробітником на кафедрі органічної хімії. На захоплення літературою вплинуло передусім мистецьке оточення, знайомства з молодими талановитими людьми та самоосвіта.

Книги Романа Горака віддзеркалені у різноманітних жанрових палітрах. Кожна праця є результатом грандіозної роботи над архівними джерелами. В них містяться дослідження життєвого шляху, діяльності видатних письменників та історичних діячів, які виділялися винятковою талановитістю. 

Автор досліджує навіть такі повсякденні аспекти з життя митців, які раніше не були об'єктом для наукових досліджень. Серед найвідоміших книг виділяють: «Василь Стефаник», «Українські історії. Повернення додому», «Тричі мені являлася любов», «Бажав я для скованих волі», «Втеча у прірву» та багато інших.

Творчість Горака Романа охоплює низку наукових праць, книг та досліджень постаті Івана Франка, яка стала центральною в літературно-науковому доробку автора.

Біографія Романа Горака зайвий раз підтверджує, що діяльність та творчість автора була спрямована на шляхетну та відповідальну працю: дослідження та популяризацію української літературної спадщини. 

Купити книгу Станіслава Кульчицького варто всім поціновувачам історії. Ознайомитися з книгами можна на сайті магазину «Книгарня Є» або в мережах магазинів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image