Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robin-sharma/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Робін Шарма - книги та біографія

Робін Шарма

У Робіна Шарми незвична біографія. Народився він у Порт-Гоксбері 1965 року, і все життя його спершу йшло наче за ідеально прописаним сценарієм. Однак успішно працюючи адвокатом в Канаді та живучи в повному достатку, він несподівано зрозумів, що робить щось зовсім не те. Зазнавши духовної кризи, він покидає стару роботу і починає писати книги з особистісного розвитку й мотивації. А згодом стає одним із найвідоміших коучів у світі.

Робін Шарма видає твори, що допомагають кожному з нас вдосконалювати життя. У своїх роботах канадський письменник тонко поєднує сучасні західні тенденції про досягнення успіху зі східними вченнями про гармонію розуму, тіла й духу. Автор допомагає читачам повернути та ствердити в собі мотивацію, яку ми так часто безслідно втрачаємо через постійні стреси й виснажливу буденність.

Робін веде не лишень письменницьку діяльність. Автор також проводить семінари й лекції з коучингу по всьому світу, бере участь у теле- та радіопрограмах. До того ж він працює із клієнтами-підприємцями та керівниками, допомагаючи їм підвищити професійну продуктивність і успішність.  Його промови виходять друком у популярних канадських і американських виданнях.

Письменник також широко відомий своєю активною практикою у сфері благодійності. Бажаючи надати допомогу дітлахам із нужденних сімей, підтримати їх у досягненні найзаповітніших мрій, він заснував благодійний фонд для дітей.

У Робіна Шарми є книги, перекладені українською, серед яких, наприклад, «Монах, який продав свій "Феррарі"» ― історія, подана у формі притчі. Робота стала його найгучнішим бестселером і вийшла друком у майже двадцяти країнах світу. Твори «Клуб п'ятої ранку» і «Святий, Серфінгіст і Директор» також здобули масову симпатію читачів.

А якщо вам сподобався автор видань про саморозвиток, радимо звернути увагу на книги епатажної львівської письменниці Гаськи Шиян, твори якої точно стануть для вас приємним відкриттям.

Сортувати по
Сортувати по