Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/robin-sharma/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Робін Шарма - книги та біографія

Робін Шарма

У Робіна Шарми незвична біографія. Народився він у Порт-Гоксбері 1965 року, і все життя його спершу йшло наче за ідеально прописаним сценарієм. Однак успішно працюючи адвокатом в Канаді та живучи в повному достатку, він несподівано зрозумів, що робить щось зовсім не те. Зазнавши духовної кризи, він покидає стару роботу і починає писати книги з особистісного розвитку й мотивації. А згодом стає одним із найвідоміших коучів у світі.

Робін Шарма видає твори, що допомагають кожному з нас вдосконалювати життя. У своїх роботах канадський письменник тонко поєднує сучасні західні тенденції про досягнення успіху зі східними вченнями про гармонію розуму, тіла й духу. Автор допомагає читачам повернути та ствердити в собі мотивацію, яку ми так часто безслідно втрачаємо через постійні стреси й виснажливу буденність.

Робін веде не лишень письменницьку діяльність. Автор також проводить семінари й лекції з коучингу по всьому світу, бере участь у теле- та радіопрограмах. До того ж він працює із клієнтами-підприємцями та керівниками, допомагаючи їм підвищити професійну продуктивність і успішність.  Його промови виходять друком у популярних канадських і американських виданнях.

Письменник також широко відомий своєю активною практикою у сфері благодійності. Бажаючи надати допомогу дітлахам із нужденних сімей, підтримати їх у досягненні найзаповітніших мрій, він заснував благодійний фонд для дітей.

У Робіна Шарми є книги, перекладені українською, серед яких, наприклад, «Монах, який продав свій "Феррарі"» ― історія, подана у формі притчі. Робота стала його найгучнішим бестселером і вийшла друком у майже двадцяти країнах світу. Твори «Клуб п'ятої ранку» і «Святий, Серфінгіст і Директор» також здобули масову симпатію читачів.

А якщо вам сподобався автор видань про саморозвиток, радимо звернути увагу на книги епатажної львівської письменниці Гаськи Шиян, твори якої точно стануть для вас приємним відкриттям.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image