Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/gaska-shiyan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гаська Шиян - книги та біографія

Гаська Шиян

У Гаськи Шиян творча біографія розпочалася у 2014-му разом із виходом у світ книжки «Hunt, doctor, hunt!». Роман написаний у несподіваному на той час жанрі медичної фантастики. Відтоді авторка взялася за активну письменницьку діяльність.

Насправді ж дівчину звати Галина, народилася вона у Львові та здобула освіту за спеціальністю «класична філологія». Ще перед випуском заснувала разом із сестрою книгарню «ГалІнБоок», у якій дівчата продавали книжки іноземними мовами.

Чому саме іноземними? Бо сама Гаська успішно перекладає іномовну літературу, й однією з її найвідоміших робіт став переклад роману австралійського письменника Ді-Бі-Сі П’єра «Світло згасло в країні див» у 2012-му році. Завдяки цій роботі авторці спала на думку ідея створення проєкту «Декаданс бере своє» на онлайн-платформі «Батрахоміомахія».

У 2014-му Галина стала співавторкою збірки «Волонтери», для якого написала оповідання «Гусінь». Проте львів'янка відома не лишень своєю літературною діяльністю, а й підприємництвом. Так, у тому самому році на базі своєї книгарні вона почала наполегливо боротися з корупцією у сфері закупівлі підручників.

У Гаськи Шиян твори по-справжньому сміливі й епатажні ― у них віддається відверта хвала тілесності й гедонізму. Вона неприховано говорить про сексуальність і насолоду, не соромлячись називати речі своїми іменами. 

Гаська Шиян видала книги «Львів. Доза. Порно.18+», а також роман «За спиною», за який нагороджена літературною премією. Крім того, письменниця долучилася до створення збірки «Коли сніг пахне мандаринками». Усі її роботи зачаровують своєю щирістю, безпосередністю й прямолінійністю.

Авторка ґрунтовно працювала з іноземною літературою, що, без сумніву, позначилося на її творчості. А тому, якщо вам припали до душі її книжки, радимо звернути увагу на британсько-американського письменника Патріка Несса і його кращі книги .

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image