Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/patrik-ness/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Патрік Несс - книги та біографія

Патрік Несс

Саме запит "Патрік Несс біографія" у пошуковому рядку і привів вас на цю сторінку, тож перейдемо до справи! Майбутній письменник народився 1971 року у штаті Вірджинія, поблизу військової бази, адже його батько був лейтенантом армії Сполучених Штатів, тому сім'я багато переїжджала. Певний час вони проживали на Гаваях, згодом у Вашингтоні та Лос-Анджелесі. Після закінчення навчання за спеціальністю "Англійська література" Патрік перебирається до Лондона, де отримує друге громадянство. Писати починає у студентські роки, тоді ж вперше опублікований у журналі "Genre". 

Твори Патріка Несса відразу після публікації отримали прихильність читачів, а почалося все з роману "Падіння Хеннінгтона" у 2003 році, який пізніше доповнила збірка оповідань. Перша ж книга в жанрі янґ-едалт приносить автору світову популярність. "Ніж, якого не відпустиш", який, до речі, перекладений і українською мовою та вийшов друком у видавництві «Асса», отримав найвищу нагороду спільноти Британських авторів дитячої літератури. На 2021 рік запланована екранізація цього роману. Наступні частини трилогії "Chaos walking" також були прекрасно прийняті критиками та публікою. Патрік Несс, кращі книги якого завоювали премію Артура Кларка та Booktrust Teenage Prize, також практикує написання сценаріїв. У 2015 році вийшов його спін-офф до "Доктора Хто". У його доробку також є сценарій до фільму за власною книгою. Мовиться про стрічку «Поклик Монстра», реліз якої відбувся 2017 року. Якщо згадувати ще авторів, що брали участь у написанні сценаріїв до кінострічок по своїх же книжках, то на думку спадає Марґарет Етвуд, книги якої перекладені багатьма мовами світу, у тому числі й українською. 

Наостанок ось ще трохи цікавих фактів про Патріка Несса: він любить слухати гурт The Decemberists, його улюблений письменник – фантаст Пітер Керрі. А от серед речей, які він терпіти не може, Несс виділяє цибулю. Наразі письменник проживає в Лондоні разом зі своїм чоловіком.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image