/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/margaret-etvud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марґарет Етвуд

Марґарет Етвуд

Життєпис

Марґарет Елеонор Етвуд народилася у столиці Канади буремного 1939 року в сім'ї ентомолога та дієтологині й була середньою із трьох доньок. Писати вона почала в шістнадцять років, першими її літературними творами були невеликі вірші, які публікувалися тільки в університетському журналі. Марґарет Етвуд і її книги не відразу отримають шалену популярність, знадобиться час та кілька випущених у світ збірок віршів, перш ніж письменниця стане помітною фігурою у світі літератури. 

Авторка також завжди яскраво виявляла свою громадянську позицію як екоактивістка та феміністка, починаючи з університетських часів у Гарварді, де вивчала філософію, англійську та французьку філологію. Цих поглядів письменниця дотримується і сьогодні.

Книжкова біографія Марґарет Етвуд вражає різноманіттям. В її доробку є надзвичайні поетичні твори, дитяча література, критичні нариси, наукові книги і, звичайно, романи. Перші її видання, такі як "Мадам Оракул" та "Їстівна жінка" безумовно отримали схвальні відгуки. Марґарет Етвуд за твори "Оповідь служниці", "Око кішки" та "Трилогія Аддама" отримала всесвітню любов та визнання. Книжки перекладені на десятки мов, отримали чимало різноманітних премій, а антиутопія "Оповідь служниці", що стала маніфестом фемінізму, перетворилася на захопливий серіал, який відразу припав до душі глядачам. Також цікавим є факт, що Марґарет однією із перших приєдналася до проєкту "Бібліотека майбутнього" передавши свій твір на зберігання до 2114 року, а доти він залишатиметься невідомим і нечитаним. Певно, навіть Айзек Азімов зі своїми розповідями та видатними "Трьома законами роботики" також долучився б до цієї ініціативи, якби мав таку нагоду.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ПОДАРУНОК ДЛЯ СУПЕРЖІНКИ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 07.03.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%