Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/margaret-etvud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марґарет Етвуд - книги та біографія

Марґарет Етвуд

Марґарет Елеонор Етвуд народилася у столиці Канади буремного 1939 року в сім'ї ентомолога та дієтологині й була середньою із трьох доньок. Писати вона почала в шістнадцять років, першими її літературними творами були невеликі вірші, які публікувалися тільки в університетському журналі. Марґарет Етвуд і її книги не відразу отримають шалену популярність, знадобиться час та кілька випущених у світ збірок віршів, перш ніж письменниця стане помітною фігурою у світі літератури. 

Авторка також завжди яскраво виявляла свою громадянську позицію як екоактивістка та феміністка, починаючи з університетських часів у Гарварді, де вивчала філософію, англійську та французьку філологію. Цих поглядів письменниця дотримується і сьогодні.

Книжкова біографія Марґарет Етвуд вражає різноманіттям. В її доробку є надзвичайні поетичні твори, дитяча література, критичні нариси, наукові книги і, звичайно, романи. Перші її видання, такі як "Мадам Оракул" та "Їстівна жінка" безумовно отримали схвальні відгуки. Марґарет Етвуд за твори "Оповідь служниці", "Око кішки" та "Трилогія Аддама" отримала всесвітню любов та визнання. Книжки перекладені на десятки мов, отримали чимало різноманітних премій, а антиутопія "Оповідь служниці", що стала маніфестом фемінізму, перетворилася на захопливий серіал, який відразу припав до душі глядачам. Також цікавим є факт, що Марґарет однією із перших приєдналася до проєкту "Бібліотека майбутнього" передавши свій твір на зберігання до 2114 року, а доти він залишатиметься невідомим і нечитаним. Певно, навіть Айзек Азімов зі своїми розповідями та видатними "Трьома законами роботики" також долучився б до цієї ініціативи, якби мав таку нагоду.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image