Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/ayzek-azimov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Айзек Азімов

Айзек Азімов

Життєпис

Айзек Азімов, біографію якого ви наразі читаєте, народився в тогочасній РРФСР у єврейській сім’ї мірошників. Коли йому було три роки, родина переїхала до Брукліна, де і розпочався творчий шлях майбутнього письменника-фантаста, члена американської «Великої трійки», куди він увійшов разом з Артуром Кларком та Робертом Гайнлайном. Останній, до речі, працював разом із Айзеком на одній корабельні у Філадельфії, куди той влаштувався на посаду хіміка після отримання ступеню магістра з цієї дисципліни. 

Проте повернемося до літературної творчості батька «роботики» та «психоісторії». Перший твір він написав у одинадцять років, проте не завершив його. Одначе усі друзі, яким випала можливість прочитати ті глави були в захваті й вимагали в Айзека продовження. Так хлопець зрозумів, що має неабиякий письменницький талант і почав розвиватися в цьому напрямку. Спершу були невеликі публікації в розважальних журналах, та навіть ті маленькі оповіді не відразу потрапляли до друку. Молодому фантасту відмовляли десятки разів. Проте все змінилося після публікації роману «Прихід ночі». Твір приніс йому шалену популярність, неодноразово потрапляв у антології та навіть отримав екранізації. Айзек Азімов та його розповіді прогриміли на всю Америку. 

Далі були славнозвісні цикли творів про роботів, що постали перед читачами не у звичному образі жорстоких машин-убивць, а інтелектуальних механізмів, що підкорювалися «Трьом законам робототехніки» розроблених автором. Книги Айзека Азімова відтоді й до сьогодні — еталон наукової фантастики. Ними надихаються й ілюстратори, наприклад Майк Міньйола, книги коміксів якого теж вражають незвичайністю задумів.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%