Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/roald-dal/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Роальд Дал - книги та біографія

Роальд Дал

Батько умпалумпів, велетнів та непосидючих відьом - такий він, Роальд Дал, книги якого, на щастя, купити можливо і в Україні. Бо інакше український маленький читач багато б втратив, не маючи можливості познайомитися із магічними та пригодницькими творами автора. Роальд Дал і його розповіді – це завжди чарівні історії з неочікуваними персонажами, від чиїх витівок та пригод просто неможливо відірватися. Чого варта лише книжка про Матильду, яка, маючи надприродні здібності, вирішила покарати деяких недобросовісних дорослих? Чи твір про Джеймса, що опинився у царстві комах всередині гігантського магічного персика? Або про доброго велетня, який керував снами та вирішив допомогти маленькій дівчинці подолати злих гігантів? У вас, певно, голова йде обертом від такої кількості привабливих фантастичних світів і стало цікаво, а як же письменник зумів це все вигадати та чому зло у його творах завжди отримує на горіхи?

Роальд Дал, біографія якого є досить цікавою і незвичною, коротко казав, що життя подарувало йому масу пригод. Син норвезьких емігрантів, навчався у Англії, де побачив чимало насилля та крутих норовів тогочасних вчителів, мав проблеми у спілкуванні з однолітками. Проте були і позитивні моменти, наприклад, усі діти іноді отримували у подарунок коробку шоколадних цукерок та мали екскурсію на виробництво. Саме з тих часів Роальд узяв натхнення для написання "Чарлі та шоколадної фабрики". А взагалі як письменник він починав з колонки у пресі та антифашистської пропаганди. Але завдяки вмінню майстерно володіти словом та творити художню дійсність, Дала помітили видавництва та студія Дісней, що дали великий поштовх його письменницькій кар'єрі. 

Загалом усі історії автора є колоритними та особливими, просякнутими якісним гумором, що робить їх близькими до творчості Джеремі Стронґа, письменника дитячого комедійного жанру та Діани Він Джонс, фентезі-майстрині. Крім того, Роальд Дал також має у своїй скарбниці і гостросоціальні твори для дорослих, що частково є автобіографічними. Тож тепер, шукаючи незвичайну літературу, ви знатимете, на кого в першу чергу звернути увагу.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image