Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheremi-strong/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеремі Стронґ - книги та біографія

Джеремі Стронґ

Джеремі Стронґ і його твори – сучасний феномен британської літератури. Та й яка ще могла очікувати доля такого талановитого автора з активною життєвою позицією. Але так було не завжди. Джеремі зростав у не дуже забезпеченій родині, тож мусив багато працювати. Найбільше йому запам'яталася робота пекарем та необхідність випікати близько тисячі смаколиків щодня. Та завдяки своїй наполегливості та бажанню розвиватися, майбутній письменник закінчив університет у Йоркширі та почав працювати викладачем молодших класів. Його добре серце та щира любов до дітей нікого не лишали байдужим. Надалі Джеремі Стронґ почав читати лекції для вчителів та учнів по всій Британії, готуючи нові матеріали для навчання, пропонуючи розроблені власноруч методики. Тепер він активно веде свій блог, розвиває вчительську спільноту, проводить зустрічі зі своїми  маленькими прихильниками.

Джеремі Стронґ та його біографія є чудовим надихаючим прикладом для усіх, хто боїться почати свою справу та перетворити хобі на роботу. Він із неймовірним теплом завжди ставився до учнів та їх витівок і переніс ці відчуття у свої книжки. Його твори сповнені тонкого доброго гумору, там буденне переплітається із фантастичним. А чого варті самі назви його історій, як-от "Вікінг у моєму ліжку", "А в нас у ванні фараон!", "Знамениті сіднички мого брата", "Ракета на чотирьох лапах". Вони відразу притягують до себе увагу та обіцяють справжню комедію під палітуркою.

Джеремі Стронґ як письменник та  педагог цілком реалізував себе, видавши близько сотні книжок та перетворивши методику вчителювання. Що ж до українських активістів цих сфер, то відразу на думку спадає Василь Федієнко, бо його книги купити рекомендують провідні викладачі. Посібники та педагогічні поради, що виходять з-під пера цього автора, є справді якісними та дієвими.

Сортувати по
Гармидер у школі
-32%
Гармидер у школі
Джеремі Стронґ
187 грн
128 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image