Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheremi-strong/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джеремі Стронґ

Джеремі Стронґ

Життєпис

Джеремі Стронґ і його твори – сучасний феномен британської літератури. Та й яка ще могла очікувати доля такого талановитого автора з активною життєвою позицією. Але так було не завжди. Джеремі зростав у не дуже забезпеченій родині, тож мусив багато працювати. Найбільше йому запам'яталася робота пекарем та необхідність випікати близько тисячі смаколиків щодня. Та завдяки своїй наполегливості та бажанню розвиватися, майбутній письменник закінчив університет у Йоркширі та почав працювати викладачем молодших класів. Його добре серце та щира любов до дітей нікого не лишали байдужим. Надалі Джеремі Стронґ почав читати лекції для вчителів та учнів по всій Британії, готуючи нові матеріали для навчання, пропонуючи розроблені власноруч методики. Тепер він активно веде свій блог, розвиває вчительську спільноту, проводить зустрічі зі своїми  маленькими прихильниками.

Джеремі Стронґ та його біографія є чудовим надихаючим прикладом для усіх, хто боїться почати свою справу та перетворити хобі на роботу. Він із неймовірним теплом завжди ставився до учнів та їх витівок і переніс ці відчуття у свої книжки. Його твори сповнені тонкого доброго гумору, там буденне переплітається із фантастичним. А чого варті самі назви його історій, як-от "Вікінг у моєму ліжку", "А в нас у ванні фараон!", "Знамениті сіднички мого брата", "Ракета на чотирьох лапах". Вони відразу притягують до себе увагу та обіцяють справжню комедію під палітуркою.

Джеремі Стронґ як письменник та  педагог цілком реалізував себе, видавши близько сотні книжок та перетворивши методику вчителювання. Що ж до українських активістів цих сфер, то відразу на думку спадає Василь Федієнко, бо його книги купити рекомендують провідні викладачі. Посібники та педагогічні поради, що виходять з-під пера цього автора, є справді якісними та дієвими.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 14:00 22.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%