Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rik-riordan/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Рік Ріордан - книги та біографія

Рік Ріордан

Рік Ріордан – сучасний американський письменник, котрий зумів поєднати жанри фентезі та детективу, чим, за великим рахунком, вніс хвилю новизни в обидва. Народився він у 1964 році в місті Сан-Антоніо в творчій родині: батько був скульптором, мати – художником та музикантом. Перші свої оповідання Ріордан  написав ще в дитячому віці, однак згодом на тривалий час відклав письменницьке заняття. Він отримав дві вищі освіти в Остінському університеті, працював учителем в Техасі, Сан-Франциско. Паралельно з цим, Ріордан серйозно студіював грецьку та скандинавську міфологію, якою зацікавився під час навчання. Перший свій роман «Криваво-червона текіла» письменник написав у 33 роки. Вже в цьому творі Рік Ріордан поєднав елементи детективного сюжету з особливостями фентезі та навіть містичною складовою. Головний герой роману, Трез Навар – сищик, який водночас знається на британській літературі доби Середньовіччя та володіє таємницями бойових мистецтв. А вже далі у світ вийшов славнозвісний цикл для дітей «Персі Джексон і олімпійці», котрий приніс письменнику світове визнання. 

Книги Ріка Ріордана

Купити книги Ріордана можна і в нас. Зокрема, харківське видавництво «Ранок» в 2012-2013 роках підготувало українською мовою серію  «Персі Джексон та Олімпійці». В 2017 році вийшла серія «Герої Олімпу». Книги письменника вирізняються динамічним сюжетом, вкрапленням елементів грецької міфології, зокрема циклу про олімпійських богів, котру Рік так прискіпливо вивчав з юності. 

Твори Ріордана користуються популярністю в провідних представників світового кінематографу - кінокомпанії «ХХ століття Фокс», студії Стівена Спілберга. Можна бути впевненим, що нас ще чекає багато захопливих фільмів за сюжетами романів письменника.

Замовити твори Григіра Тютюнника можна тут

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image