Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/rik-riordan/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Рік Ріордан

Рік Ріордан

Життєпис

Рік Ріордан – сучасний американський письменник, котрий зумів поєднати жанри фентезі та детективу, чим, за великим рахунком, вніс хвилю новизни в обидва. Народився він у 1964 році в місті Сан-Антоніо в творчій родині: батько був скульптором, мати – художником та музикантом. Перші свої оповідання Ріордан  написав ще в дитячому віці, однак згодом на тривалий час відклав письменницьке заняття. Він отримав дві вищі освіти в Остінському університеті, працював учителем в Техасі, Сан-Франциско. Паралельно з цим, Ріордан серйозно студіював грецьку та скандинавську міфологію, якою зацікавився під час навчання. Перший свій роман «Криваво-червона текіла» письменник написав у 33 роки. Вже в цьому творі Рік Ріордан поєднав елементи детективного сюжету з особливостями фентезі та навіть містичною складовою. Головний герой роману, Трез Навар – сищик, який водночас знається на британській літературі доби Середньовіччя та володіє таємницями бойових мистецтв. А вже далі у світ вийшов славнозвісний цикл для дітей «Персі Джексон і олімпійці», котрий приніс письменнику світове визнання. 

Книги Ріка Ріордана

Купити книги Ріордана можна і в нас. Зокрема, харківське видавництво «Ранок» в 2012-2013 роках підготувало українською мовою серію  «Персі Джексон та Олімпійці». В 2017 році вийшла серія «Герої Олімпу». Книги письменника вирізняються динамічним сюжетом, вкрапленням елементів грецької міфології, зокрема циклу про олімпійських богів, котру Рік так прискіпливо вивчав з юності. 

Твори Ріордана користуються популярністю в провідних представників світового кінематографу - кінокомпанії «ХХ століття Фокс», студії Стівена Спілберга. Можна бути впевненим, що нас ще чекає багато захопливих фільмів за сюжетами романів письменника.

Замовити твори Григіра Тютюнника можна тут

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.