Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/polina-kulakova/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Поліна Кулакова

Поліна Кулакова

Життєпис

Справжніх шанувальників гостросюжетної прози, які люблять відкривати для себе нові імена в літературі, творчість і біографія Поліни Кулакова приємно здивує. Все зватиметься рідним і реальним, адже Поліна Кулакова – українська письменниця.

Поліна Кулакова народилася в Івано-Франківську, пише в жанрі трилера і детектива. Її дебютний роман був опублікований в 2014 році під назвою «Я пам'ятатиму твоє обличчя» і відразу привернув увагу читачів. Другий роман «Корсо» також отримав схвальні відгуки, після чого тираж швидко заківчився і книга видавалася вдруге. В книзі «Корсо» Кулакова вказує на те, що формує нашу особистість та як минуле може вплинути на людину. В цій історії, як в дзеркалі, кожен може побачити себе.

«Дівчина, яку ми вбили» – третя книга авторки, яку читачі очікували, затамувавши подих. Трагедія книги, з якої все почалося, заснована на реальній історії, почутої в дитинстві. Від цього стає ще більш моторошно, адже це не таємничі монстри, а те, що може статися в будь-який момент. Хоч роман і невеликий, у ньому всього вистачає: і жахів, і драми, і любові, і різних, добре прописаних героїв. Нова книга «Усі їхні демони» була опублікована в 2020 році, в якій автор доступно описала складне життя дітей в проблемних сім'ях. Адже далеко не кожен замислюється над цим питанням.

Книжки Поліни Кулакової варто прочитати всім прихильникам трилерів, гостросюжетних і заплутаних історій, всім, хто хоче читати більше молодих українських авторів і всім, хто любить читати книги, в яких є цікава цілісна історія. Купити книги Поліни Кулакової можна на нашому сайті або в мережах магазинів «Книгарня Є».

Рекомендуємо звернути увагу на книги відомого письменника Станіслава Лема, який познайомив читачів з можливим майбутнім, що очікує людство в епоху переваги технологій і виснаження природних ресурсів, з проблемами пошуку взаєморозуміння з позаземними цивілізаціями. Замовити книги Станіслава Лема можна на нашому сайті або в мережах магазинів «Книгарня Є».

Сортувати по
Дівчина, яку ми вбили
Хіт
Дівчина, яку ми вбили
Поліна Кулакова
140 грн
119 грн
Купити
Корсо
-15%
Корсо
Поліна Кулакова
140 грн
119 грн
Купити
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Шалені вихідні!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 11:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%