Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stanislav-lem/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Станіслав Лем - книги та біографія

Станіслав Лем

Книги Станіслава Лема українською вже давно стали справжньою знахідкою для шанувальників фантастики. 

Станіслав Лем – польський письменник, сатирик, філософ, фантаст і футуролог. Народився 12 вересня 1921 року в місті Львові в родині лікаря. Про своє дитинство він згадує в автобіографічному романі «Високий Замок». Вивчав медицину у Львівському університеті, коли почалася Друга світова війна. У 1946 році через політичну ситуацію був змушений переїхати до Кракова, де почав вивчати медицину в Ягеллонському університеті. Після закінчення навчання Станіслав Лем відмовився складати випускні іспити, не бажаючи ставати військовим лікарем.

Писати Станіслав почав ще в студентські роки. Перший твір «Людина з Марса» опубліковано в маловідомому тижневику «Новий світ пригод». Після виходу роману «Астронавти» Лем став по-справжньому відомим.

Фантастика у викладі Лема пережила жанрову еволюцію. Якщо спочатку це були оптимістичні, прості історії, то пізніше читачам довелося глибше поміркувати над пародійними байками космонавта, які описані в книзі «Із зоряних щоденників Ійона Тихого». А науково-фантастичний роман «Едем» про пригоди екіпажу космічного корабля на планеті з аналогічною назвою і зовсім названий описом «гіршого з можливих світів». Книга, яка підбиває підсумки творчості Станіслава Лема, – це роман «Фіаско», опублікований в 1987 році. Після нього фантаст обмежився написанням оповідань і повістей, до великих літературних форм більше не повертався.

Станіслав Лем і його біографія дають лише загальне поняття про творчу спадщину, тому щоб отримати порцію натхнення від його фантастичних творів варто купити книги автора. 

Станіслав Лем систематично розвивав той літературний потенціал, який дає цей жанр, а замовити книги автора можна на сайті магазину Книгарня "Є" або купити в мережах магазинів. Багато елементів реальності в книгах сконструйовані так, щоб створювати враження звичайності та буденності світу майбутнього, що викликає ще більше захоплення.

Також рекомендуємо ознайомитись з біографією Кріса Колфера: Кріс Колфер знає всі способи, щоб захопити читачів цікавими подіями та загадками, тому всім хто не вірить в наявність і силу чар варто купити книги автора в книгарнях міста Києва або інших міст.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image