Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kris-kolfer/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кріс Колфер - книги та біографія

Кріс Колфер

Кріс Колфер українською мовою переносить читачів у казковий світ, який існує паралельно зі звичайним.

Крістофер Колфер народився 27 травня 1990 року в місті Кловіс, штат Каліфорнія, США. У дитинстві проявляв лідерські здібності, був президентом шкільного клубу письменників, поставив кілька мюзиклів для дітей, в яких зіграв головні ролі. 

Кріс Колфер – володар премії «Золотий глобус», а його книги неодноразово займали перше місце в списку бестселерів The New York Times.

Для багатьох людей біографія Кріса Колфера може стати хорошим прикладом для наслідування. Нелегке дитинство і знущання в школі навчили автора відстоювати своє право на щастя.

Заняття театром для Кріса в юності були рорадою від депресивних думок. А коли через хворобу провів в ліжку більше трьох місяців, то література стала справжнім порятунком і саме тоді він почав придумувати свої перші казки.

Широку популярність починаючому акторові принесла роль одного з головних героїв в музичному телесеріалі «Хор». Він зіграв одного з найяскравіших героїв в серіалі-мюзиклі «Лузери» і написав кілька дитячих книг.

Крім акторської діяльності Кріс пробує себе і в письменницькому ремеслі. У 2012 році була випущена його перша книга в жанрі фентезі –  «Чари бажання» (перший том із запланованих шести циклу «Країна історій»), що оповідає про близнюків, брата і сестру, які раптом опиняються всередині книги казок. А після ряду зустрічей з відьмами, перевертнями, гоблінами й тролями, вони розуміють, що повернутися додому буде складніше, ніж вони думали.

Рекомендуємо книги  автора до прочитання, адже там є такі сюжетні повороти, про які навіть подумати складно. Купити книги Кріса Колфера можна в інтернет-магазині або в книгарнях міста Києва та

інших міст.

Також рекомендуємо ознайомитися з творчістю Марії Матіос. Вірші Марії Матіос — це українське, колоритне і надто болюче. Її книги дивують своєю відвертістю, тішать і повертають віру.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image