Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/piter-mejl/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пітер Мейл - книги та біографія

Пітер Мейл

Пітер Мейл – популярний англійський письменник, став відомим завдяки серії книжок, у яких детально розповідає про життя у французькому Провансі. Народився 14 червня 1939 року у британському місті Брайтон. Після Другої світової війни сім’я переїздить у Барбадос. Після закінчення школи у 16 років Пітер вертається до Англії. Довго працював у рекламній сфері та з часом вирішив писати книжки.

Спочатку Пітер Мейл  писав книги навчального характеру. Перші його видання стосувалися статевого виховання та сексуальної освіти дітей та молоді. Але наприкінці 80-х років минулого століття Пітер переїздить на південь Франції. Саме це визначило подальший напрям його творчості. Найвідоміші та найпопулярніші книжки Пітера Мейла детально описують життя подружньої пари у прованському містечку.   

Пітер Мейл написав багато романів, статей та публікацій про Прованс, але не всі книги варто читати по-порядку. Спершу вартує таки прочитати його першу книжку «Рік у Провансі», щоб посмакувати всією атмосферою та колоритом півдня Франції. А далі – вже тільки за бажаннями кожного читача.

У 1993 році за мотивами першого роману автора зняли однойменний телесеріал.  А у 2006 році за ще одним найпопулярнішим романом Мейла «Добрий рік» режисер Рідлі Скотт зняв уже фільм.  

Пітер Мейл та усі його книги майже одразу стали надзвичайно популярними. Настільки популярними, що родини автора якось довелося переїздити до Америки. Адже скупчення шанувальників і наплив туристів біля його будинку просто заважали повноцінно жити. Але згодом автор таки вернувся до Франції, де жив і писав вже до самої смерті у 2018 році.  

Популярною також стала концепція емоційного інтелекту. Як і книжки її творця та першопроходця. Разом із  книгарнею «Є» бестселер Деніеля Гоулмана купити  у будь-якому куточку України зможе кожен.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image