Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/piter-mejl/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пітер Мейл

Пітер Мейл

Життєпис

Пітер Мейл – популярний англійський письменник, став відомим завдяки серії книжок, у яких детально розповідає про життя у французькому Провансі. Народився 14 червня 1939 року у британському місті Брайтон. Після Другої світової війни сім’я переїздить у Барбадос. Після закінчення школи у 16 років Пітер вертається до Англії. Довго працював у рекламній сфері та з часом вирішив писати книжки.

Спочатку Пітер Мейл  писав книги навчального характеру. Перші його видання стосувалися статевого виховання та сексуальної освіти дітей та молоді. Але наприкінці 80-х років минулого століття Пітер переїздить на південь Франції. Саме це визначило подальший напрям його творчості. Найвідоміші та найпопулярніші книжки Пітера Мейла детально описують життя подружньої пари у прованському містечку.   

Пітер Мейл написав багато романів, статей та публікацій про Прованс, але не всі книги варто читати по-порядку. Спершу вартує таки прочитати його першу книжку «Рік у Провансі», щоб посмакувати всією атмосферою та колоритом півдня Франції. А далі – вже тільки за бажаннями кожного читача.

У 1993 році за мотивами першого роману автора зняли однойменний телесеріал.  А у 2006 році за ще одним найпопулярнішим романом Мейла «Добрий рік» режисер Рідлі Скотт зняв уже фільм.  

Пітер Мейл та усі його книги майже одразу стали надзвичайно популярними. Настільки популярними, що родини автора якось довелося переїздити до Америки. Адже скупчення шанувальників і наплив туристів біля його будинку просто заважали повноцінно жити. Але згодом автор таки вернувся до Франції, де жив і писав вже до самої смерті у 2018 році.  

Популярною також стала концепція емоційного інтелекту. Як і книжки її творця та першопроходця. Разом із  книгарнею «Є» бестселер Деніеля Гоулмана купити  у будь-якому куточку України зможе кожен.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 19.04.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%