Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olha-frejmut/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ольга Фреймут - книги та біографія

Ольга Фреймут

Відгуки про Ольгу Фреймут завжди вирізнялися або захопленням, або неприйняттям, однак байдужість до цієї постаті ніколи не проявлялась. Талановита журналістка, ведуча, письменниця – здається, немає такої галузі публічного життя, до якої б вона не проявляла зацікавлення. Ольга Фреймут завжди готова здивувати, принести креативу в банальний, на перший погляд, проект.

Книги Ольги Фреймут – досить розгалужені за тематикою. Це, зокрема, цикл для дітей «Маленький ревізор Дамсі», в котрому простою мовою розповідається про етикет, необхідність дотримуватися охайності, манер. Ольга не приховує, що писала його для своїх доньок та сина, які постійно надихали її на творчість. В подібному ключі звучить і серія казок «Маринка Торбинка. Як замовляти братиків». У центрі книжки – мила бешкетна дівчинка, на прикладі якої відкриваються перші кроки усвідомленого дитячого світу. Характерно, що видання розраховано для малюків, котрі щойно навчилися читати. Треба згадати книгу «Кажан Жан», з якої почалась дитяча література Фреймут. Її захопливий сюжет зачарує читача будь-якого віку. Видання Ольги Фреймут для найменших за своєю тематикою дуже перегукуються з книгами Ольги Купріян. Їх єднає легкість і захопливість сюжету, ясність мови, світлі образи. 

Поради Ольги Фреймут у літературі стосуються і дорослих. Зокрема, книга «Етикет» розкриває питання гарних манер, легкою і дещо іронічною мовою вчить основних правил хорошого тону. Посібник для молодих мам «Немовля. Інструкція з догляду за дитиною до року» підіймає проблему турботи за найменшими. Книгам Ольги Фреймут притаманна глибина і легкість водночас. За це ми їх і цінуємо.

Сортувати по
Етикет
-28%
Етикет
Ольга Фреймут
166 грн
120 грн
Кажан Жан
-28%
Кажан Жан
Ольга Фреймут
199 грн
144 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту