Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/olha-frejmut/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут

Життєпис

Відгуки про Ольгу Фреймут завжди вирізнялися або захопленням, або неприйняттям, однак байдужість до цієї постаті ніколи не проявлялась. Талановита журналістка, ведуча, письменниця – здається, немає такої галузі публічного життя, до якої б вона не проявляла зацікавлення. Ольга Фреймут завжди готова здивувати, принести креативу в банальний, на перший погляд, проект.

Книги Ольги Фреймут – досить розгалужені за тематикою. Це, зокрема, цикл для дітей «Маленький ревізор Дамсі», в котрому простою мовою розповідається про етикет, необхідність дотримуватися охайності, манер. Ольга не приховує, що писала його для своїх доньок та сина, які постійно надихали її на творчість. В подібному ключі звучить і серія казок «Маринка Торбинка. Як замовляти братиків». У центрі книжки – мила бешкетна дівчинка, на прикладі якої відкриваються перші кроки усвідомленого дитячого світу. Характерно, що видання розраховано для малюків, котрі щойно навчилися читати. Треба згадати книгу «Кажан Жан», з якої почалась дитяча література Фреймут. Її захопливий сюжет зачарує читача будь-якого віку. Видання Ольги Фреймут для найменших за своєю тематикою дуже перегукуються з книгами Ольги Купріян. Їх єднає легкість і захопливість сюжету, ясність мови, світлі образи. 

Поради Ольги Фреймут у літературі стосуються і дорослих. Зокрема, книга «Етикет» розкриває питання гарних манер, легкою і дещо іронічною мовою вчить основних правил хорошого тону. Посібник для молодих мам «Немовля. Інструкція з догляду за дитиною до року» підіймає проблему турботи за найменшими. Книгам Ольги Фреймут притаманна глибина і легкість водночас. За це ми їх і цінуємо.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку