Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/oleg-krishtopa/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Олег Криштопа - книги та біографія

Олег Криштопа

Олег Криштопа в Україні відомий перш за все як журналіст. Він пройшов шлях редактора на радіо, в газеті та інтернет-виданнях, тривалий час працював на Першому національному, 1+1 та 5-му каналах. У свою літературну діяльність Криштопа переніс основні професійні навички журналіста – вміння скрупульозно розкривати питання, увагу до деталей, врахування кожної дрібниці.

Книги Олега Криштопи є досить різними за тематикою. Так, видання «Братство» - це історичний роман, створений на основі численної кількості джерел з Кирило-Мефодіївського товариства, використанню яких позаздрить всякий науковець-історик. Микола Костомаров, Тарас Шевченко, Пантелеймон Куліш постають перед нами живими портретами, з характерами та драматичними долями. Книга «Ліхіє дев’яності. Станіславський феномен» розкриває особливості формування відповідної літературної школи в Івано-Франківську. Спілкуючись із безпосередніми учасниками тих подій, автор відтіняє їх спогади та рефлексії мікроісторією міста в 1990-ті роки, показуючи, як сприймалася література в розрізі митців та пересічних громадян, заклопотаних неспокійним періодом. Проблеми взаємовідносин художника і влади також згадуються Криштопою, а зіткнення поколінь у контексті нової культури та реалій 90-х можна проінтерпретувати як вічний конфлікт батьків та дітей. Останній нерідко знаходить своє місце в літературі, згадаймо лише книги Анни Гресь, представлені на ринку України досить широко.  

Олег Криштопа є вдалим прикладом успішного журналіста, котрий реалізувався і як письменник. Його різножанрові твори, що філігранно вимальовують сюжет, заслужили відзнаку.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image