Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-gres/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Гресь - книги та біографія

Анна Гресь

Анна Гресь – авторка низки захоплюючих книг для дітей. Вони дозволяють турботливо та делікатно зазирнути в душу малюка, знайти спільну мову з підлітком у непростий віковий період, досягти консенсусу. Ці книги – справжнє родинне чтиво: найліпше знайомитися з ними саме в сімейному колі, коментуючи кожну деталь та пояснюючи незрозуміле.

Книги Анни Гресь давно набули популярності в Україні. Так, можна згадати видання «Розвиток емоційного інтелекту», котре спрямоване на виховання у малюків навичок комунікабельності та соціальності. Авторка переконана, що дитину треба навчати умінню дружити, фантазувати, нічого не боятися та бути впевненою у собі так само, як вчать арифметиці, письму і читанню. Подібні завдання ставить перед собою і «Книга батьківських секретів» Анни Гресь. Вона дає прості, на перший погляд, але такі цінні поради, котрі допоможуть встановленню гармонійних стосунків між дітьми, батьками й вихователями. 

Не оминає Анна Гресь і тему непростих взаємовідносин з підлітками. Її видання «Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків», зокрема, всебічно розкриває непросту тему перехідного віку. Автор наголошує, що тільки з допомогою мудрості й виваженості можна знайти дружбу і взаєморозуміння.

Книги Анни Гресь гаряче підтримані українською аудиторією. Вони знайшли свою нішу і свого читача. Дуже добре, коли видання, спрямоване на конкретну публіку, виявляється нею гідно оцінене, і автор може працювали «на своїй ділянці». Це – не рідкість на нашому ринку. До прикладу, можемо згадати всі книги Романа Пономаренка, котрі також мають вузьку спеціалізацію і свою цільову аудиторію.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image