Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-gres/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Гресь

Анна Гресь

Життєпис

Анна Гресь – авторка низки захоплюючих книг для дітей. Вони дозволяють турботливо та делікатно зазирнути в душу малюка, знайти спільну мову з підлітком у непростий віковий період, досягти консенсусу. Ці книги – справжнє родинне чтиво: найліпше знайомитися з ними саме в сімейному колі, коментуючи кожну деталь та пояснюючи незрозуміле.

Книги Анни Гресь давно набули популярності в Україні. Так, можна згадати видання «Розвиток емоційного інтелекту», котре спрямоване на виховання у малюків навичок комунікабельності та соціальності. Авторка переконана, що дитину треба навчати умінню дружити, фантазувати, нічого не боятися та бути впевненою у собі так само, як вчать арифметиці, письму і читанню. Подібні завдання ставить перед собою і «Книга батьківських секретів» Анни Гресь. Вона дає прості, на перший погляд, але такі цінні поради, котрі допоможуть встановленню гармонійних стосунків між дітьми, батьками й вихователями. 

Не оминає Анна Гресь і тему непростих взаємовідносин з підлітками. Її видання «Як пригорнути кактус? Книга для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків», зокрема, всебічно розкриває непросту тему перехідного віку. Автор наголошує, що тільки з допомогою мудрості й виваженості можна знайти дружбу і взаєморозуміння.

Книги Анни Гресь гаряче підтримані українською аудиторією. Вони знайшли свою нішу і свого читача. Дуже добре, коли видання, спрямоване на конкретну публіку, виявляється нею гідно оцінене, і автор може працювали «на своїй ділянці». Це – не рідкість на нашому ринку. До прикладу, можемо згадати всі книги Романа Пономаренка, котрі також мають вузьку спеціалізацію і свою цільову аудиторію.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 29.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%