Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/maykl-lyuis/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Майкл Льюїс - книги та біографія

Майкл Льюїс

Книги Майкла Льюїса — світові бестселери, в яких автор розмірковує на теми економіки та фінансів та допомагає розібратися в роботі цих сфер широкому колу читачів.

Майкл Льюїс — американський письменник, автор світових бестселерів та відомий фінансовий журналіст.

Народився 15 жовтня 1960 року в Новому Орлеані, США. Його батько був корпоративним юристом, а мати — громадською активісткою. Майкл Льюїс здобув освіту в коледжі Ісидори Ньюман, потім навчається у Принстонському університеті, де вивчає історію мистецтв. Економічну освіту здобуває в Лондонській школі економіки. Потому працює трейдером у компанії «Salomon Brothers», отриманий досвід у якій згодом стане основою його першої відомої книжки під назвою «Покер брехунів». Наразі проживає в місті Берклі, Каліфорнія. Автор статей до найвідоміших часописів таких як «The New York Times», «Vanity Fair», «The Wall Street Journal» та інші. Викладач у Каліфорнійському університеті. 

Біографія Майкла Льюїса розповідає нам про успішного автора літератури нон-фікшн, який торкається найрізноманітніших тем та подає їх інколи доволі незвично, наприклад, у вигляді бізнес-трилеру. Він пише про політику та фінанси, розмірковує про біржі та алгоритмічну торгівлю, критикує фондовий ринок США та руйнує загальноприйняті міфи у сфері фінансів. Одною із найвизначніших його робіт вважається «Гра на пониження», в якій розповідається про передумови та розвиток кризи 2000-х років у США.

Твори Майкла Льюїса стануть у пригоді як фахівцям з усього світу, так і любителям, яких цікавить фінансова галузь, адже написані доступно та зрозуміло. Крім того, книжки Майкла Льюїса також неодноразово екранізовані, автор нерідко сам виступає сценаристом.

Книги Гері Чепмена допомагають налагодити стосунки в сім’ї, навіть коли здається, що все втрачено.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image