Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/geri-chepmen/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ґері Чепмен - книги та біографія

Ґері Чепмен

Біографія Гері Чепмена підтверджує багаторічний практичний досвід, на основі якого автор написав низку книг, де порушує тему налагодження взаєморозуміння між близькими людьми.

Гері Чепмен — американський письменник, консультант із взаємин між людьми, релігійний діяч, радіоведучий, пастор баптистської церкви. Очолює власну компанію у сфері психологічного консалтингу із сімейних стосунків. Має ступінь бакалавра мистецтв та магістра мистецтв у галузі антропології.

Гері Чепмен народився 1938 року у штаті Північна Кароліна (США). Після завершення навчання вирішує стати пастором. За короткі терміни роботи з людьми визнаний не тільки кваліфікованим біблійним викладачем, а й експертом із питань взаємовідносин. Нині автор успішно поєднує релігійну діяльність із роботою над власною радіопрограмою, в якій обговорюють головні проблеми та труднощі, що виникають між закоханими, сім'ями та у стосунках із дітьми.

Найбільшу популярність автору принесла книжка «П'ять мов любови», яка відразу стала світовим бестселером. У книжці автор ділиться секретами, дає поради для знаходження спільної мови, щоб налагодити контакт із рідними та близькими людьми. Автор впевнений, що стосунки потребують постійної роботи над ними, а співпраця можлива тільки в діалозі. Серед інших відомих творів автора — «П'ять мов любови до дітей», «Збудуй міцну сім'ю» та ін.

Творчість Гері Чепмена допомагає багатьом читачам змінити своє життя, розібратися в сімейних стосунках та краще розуміти свої почуття.

Гері Чепмен та його книги запевняють, що всі проблеми, конфлікти у взаєминах походять від нерозуміння та небажання дійти до компромісу.

Творчість Стівена Дабнера сповнена цікавими головоломками, курйозами й загадками, для розв’язання яких потрібен тільки нестандартний погляд на речі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image