Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/stiven-dabner/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Стівен Дабнер

Стівен Дабнер

Життєпис

Книги Стівена Дабнера здійснюють аналіз нестандартних реакцій на різні економічні стимули, тимчасом як економісти досліджують стандартну поведінку людей.

Стівен Дабнер — американський письменник, журналіст, автор книжок про фінанси, економіку і нестандартне мислення. Народився 26 серпня 1963 року в місті Дуейнсберг, штат Нью-Йорк. Отримав ступінь магістра в Колумбійському Університеті, також проводив лекції. У 1990 році став редактором у газеті «Нью-Йорк Таймс». Стівен Дабнер — визнаний сучасний письменник, веде громадську діяльність, його праці публікують передові американські видавництва, а його книжки отримують відзнаки на численних конкурсах та позитивні відгуки критиків і читачів. Зараз проживає у Нью-Йорку.

Біографія Стівена Дабнера стверджує, що зачатки таланту майбутнього автора почали проявлятися ще в самому дитинстві, а його перші публікації потрапили в дитяче видання «Головні дитячі події». Бувши студентом, він створив музичний гурт «The Right Profile», який відразу здобув визнання у слухачів. Проте Стівен залишає заняття музикою, надаючи перевагу письменницькій діяльності. 

Творчість Стівена Дабнера залучає читачів до роздумів, охоплює десятки статей і кілька книжок. Найпопулярнішими вважають праці, написані спільно з американським фінансистом Стівеном Левіттом, серед яких — «Фрікономіка», «Коли грабувати банк та інші лайфхаки», «Фрікомислення». Книжки зачіпають теми економіки, злочинності та нестандартних підходів до розв’язання проблем. Автори запевняють, що мислення “фріків” відрізняє видатних людей від більшості, але нестандартно мислити теж потрібно вміти. Цікавий формат книжок містить дослідження фактів, які допомагають змінити погляд на звичні речі.

Книги Стівена Левітта зайвий раз доводять, що для розв’язання складних проблем варто забути про стереотипні твердження.

Сортувати по
Суперфрікономіка
Хіт
Суперфрікономіка
Стівен Дабнер
185 грн
175 грн
Купити
Думай як фрік
-5%
Думай як фрік
Стівен Левітт
179 грн
170 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку