Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/martin-sodomka/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мартін Содомка - книги та біографія

Мартін Содомка

Мартін Содомка книги купити ви можете у будь-якому офлайн магазині Книгарні Є. Майбутній письменник народився в 1968 році в чеському місті Світави. На початку 90-х став графіком-фрілансером. А вже через рік позаштатної роботи надійшов на постійну службу в видавництво Computer Press, де оформляв обкладинки і проілюстрував понад 2200 книг. Заснував в Світаві дизайнерську студію. Крім роботи над власними книгами, ілюструє наукові видання. 

Мартін Содомка купити в Україні книги промислового дизайнера і художника-ілюстратора з Чехії, що у 2012 році несподівано відкрив у собі талант дитячого письменника, можна у онлайн-магазині Книгарні Є. Просто одного разу йому спало на думку написати книгу, яка наочно і просто пояснила б дітям, як влаштована та чи інша техніка. В результаті, з'явилася ціла серія «технічних казок». 

Купити книги Мартіна Содомки, в основному, просять хлопчики, тому що машинки, мотоцикли, літаки, яким присвячені казкові історії – їх улюблені іграшки. Мартін Содомка купити в Києві у магазинах книгарні Є ви можете першу книгу автора «технічних казок» – «Як зібрати автомобіль», над якою він працював два роки. Свою працю письменник вперше презентував на Франкфуртському книжковому ярмарку, де та одразу ж привернула увагу незвичайністю сюжету. Зараз серія налічує чотири томи. 

Твори Елінор Портер писала до самої своєї смерті. Всього за роки своєї письменницької кар'єри Портер створила чотирнадцять романів для дорослих та дітей та дорослих та чотири томи коротких оповідань. 21 травня 1920 року Елінор Портер померла. після її смерті, на наступний день, надрукований в «Нью-Йорк таймс» Некролог, носив виразний, але короткий заголовок: «Померла автор  «Поліанни»».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image