Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/elinor-porter/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Елінор Портер - книги та біографія

Елінор Портер

Книги Елінор Портер та перші розповіді авторка почала публікувати в 1892 році під псевдонімом Елінор Стюарт в американських журналах. Перший її роман «Перетнути потік», з'явився в 1907 році, його дуже тепло зустріли читачі, тому наступного року з'явилося його продовження «Зміни». Далі з'явилися три книги про дівчинку-сирітку міс Білл, які також були успішними і отримали хороші відгуки і багато чудових рецензій. Однак справжню всесвітню популярність і славу письменниці принесла повість «Полліанна». З проханнями продовжити історію її незвичайної героїні, письменниця отримала безліч листів, тому з'явилася друга книга – «Полліанна виростає» у 1915 році.

Біографія Елінор Портер насичена та колоритна. Письменниця  народилася в 1868 р в містечку Літлтон. Здобула освіту в місцевій школі, потім в Бостоні, у консерваторії, вчилася співати та з успіхом виступала із успіхом в церквах та на світських концертах. У 1892 р вона вийшла заміж за Джона Лаймана Портера, бізнесмена, і переїхала разом з ним в Нью-Йорк.

Твори Елінор Портер писала до самої своєї смерті. За роки своєї письменницької кар'єри Портер створила чотирнадцять романів для дорослих та дітей і чотири томи коротких оповідань. 21 травня 1920 року Елінор Портер померла. На наступний день після її смерті, надрукований в «Нью-Йорк таймс» некролог, носив виразний, але короткий заголовок: «Померла авторка «Поліанни»». 

Вікторія Авеярд купити в Україні книги можна у онлайн-магазині Книгарні Є. Письменниця виросла і народилася у маленькому містечку. Потім переїхала у Лос-Анджелес, де, в університеті Південної Каліфорнії, здобула звання бакалавра кінодраматургії. Свій перший роман «Багряна королева» почала писати після закінчення університету.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image