Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mariya-serdyuk/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марія Сердюк - книги та біографія

Марія Сердюк

Марія Сердюк – журналістка, сценарист телебачення, письменниця. Народилася в Харкові, закінчила магістратуру Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за спеціальністю "журналістика".

Всі книги Марії Сердюк можна читати як дітям, так і дорослим. Книжкова серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» підштовхнуть на роздуми, що потрібно робити, щоб не мислити шаблонно і створити один з найвідоміших брендів, як Стів Джобс. Як Коко Шанель вдалося перевернути весь світ моди з ніг на голову, надаючи перевагу зручній елегантності та вищій якості? Як з'явився відомий образ Чарлі Чапліна і чи справді його життя було таким безтурботним, як здавалось на перший погляд? Дивовижна історія про Ілона Маска, який своєю вірою і впевненістю надихає дорослих та дітей по всій планеті або історія про Волт Діснея, якому вдалося створити цілий фантастичний світ. Їхні рішення зробили їх успішними, що надзвичайно мотивує.

Тому для того, щоб познайомитися з творчістю Марії Сердюк, радимо купити її книги, які допоможуть не легше сприймати поразки, вчитися на помилках, а й долати перешкоди на шляху до формування особистості та підкорення будь-яких вершин.

Завдяки завданням в кінці кожного розділу надихаючі історії краще запам'ятовуються та допомагають дітям подолати невпевненість, вчать не здаватися і вірити у власні сили.

Приголомшливі приклади того, що всього можна досягти наполегливою працею.

Також рекомендуємо купити розвивальну книжку «Біжи, саламандро!» Марії Сердюк, що містить яскраві ілюстрації та захопливу історію про вогняну саламандру, на яку чекає багато пригод.

Від дитячої літератури вищезгаданого автора перейдемо до дорослої. До Вашої уваги Ярослава Дегтяренко – автор українських історичних романів, яка має неабиякий хист передавати атмосферу минулих часів з детальним описом подій.

Сортувати по
Хто творить Різдво
-57%
Хто творить Різдво
Оксана Лущевська
430 грн
184 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image