Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mariya-serdyuk/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марія Сердюк

Марія Сердюк

Життєпис

Марія Сердюк – журналістка, сценарист телебачення, письменниця. Народилася в Харкові, закінчила магістратуру Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за спеціальністю "журналістика".

Всі книги Марії Сердюк можна читати як дітям, так і дорослим. Книжкова серія «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» підштовхнуть на роздуми, що потрібно робити, щоб не мислити шаблонно і створити один з найвідоміших брендів, як Стів Джобс. Як Коко Шанель вдалося перевернути весь світ моди з ніг на голову, надаючи перевагу зручній елегантності та вищій якості? Як з'явився відомий образ Чарлі Чапліна і чи справді його життя було таким безтурботним, як здавалось на перший погляд? Дивовижна історія про Ілона Маска, який своєю вірою і впевненістю надихає дорослих та дітей по всій планеті або історія про Волт Діснея, якому вдалося створити цілий фантастичний світ. Їхні рішення зробили їх успішними, що надзвичайно мотивує.

Тому для того, щоб познайомитися з творчістю Марії Сердюк, радимо купити її книги, які допоможуть не легше сприймати поразки, вчитися на помилках, а й долати перешкоди на шляху до формування особистості та підкорення будь-яких вершин.

Завдяки завданням в кінці кожного розділу надихаючі історії краще запам'ятовуються та допомагають дітям подолати невпевненість, вчать не здаватися і вірити у власні сили.

Приголомшливі приклади того, що всього можна досягти наполегливою працею.

Також рекомендуємо купити розвивальну книжку «Біжи, саламандро!» Марії Сердюк, що містить яскраві ілюстрації та захопливу історію про вогняну саламандру, на яку чекає багато пригод.

Від дитячої літератури вищезгаданого автора перейдемо до дорослої. До Вашої уваги Ярослава Дегтяренко – автор українських історичних романів, яка має неабиякий хист передавати атмосферу минулих часів з детальним описом подій.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 07.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%