Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yaroslava-degtyarenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ярослава Дегтяренко - книги та біографія

Ярослава Дегтяренко

Ярослава Дегтяренко – сучасна українська письменниця.

Твори Ярослави Дегтяренко наскрізь пронизані історичними подіями. Історичні романи письменниці захоплюють своїми цікавими та насиченими сюжетами. Почати писати авторку вмовила подруга. Ярослава, заради розваг, коментувала статті в Інтернеті, її подруга читала ці коментарі і почала вмовляти: «Ти так віртуозно коментуєш чужі твори, напиши що-небудь сама! Ну хоч невелику розповідь!». Так з'явилася маленька розповідь, яка сподобалася вузькому колу читачів і на основі сюжету якого виникла ідея написати історичний роман.

Ярославі навіть ніколи не спадало на думку стати письменником, але робота над цим романом змінила її життя і світогляд, а також привнесла нових яскравих фарб в її життя та подарувала її душі крила. Дебютний твір Ярослави Дегтяренко – «Лицарі Дикого Поля». Роман написаний в найкращих традиціях історичного жанру. Твір приковує увагу читачів на весь період читання. Для вибагливого читача  реальний світ стає менш важливим, адже він занурюється в історичні події періоду Національно-визвольної боротьби українців під керівництвом Богдана Хмельницького.

Під час читання творів читач не може ні їсти, ні спати, адже цікавість бере верх, а запитання «а що там далі?» не дає спокою. В романі описуються у всіх деталях події тих років, також розгортаються особисті сюжетні лінії, які починаються насичено, авантюрно та сповнені пригод. Потім вони переростають у справжнісіньку драму, до якої, до речі, вітчизняні письменники, мають неабиякі здібності. Автор Ярослава Дегтяренко не виключення. А отже, радимо ознайомитися із творчістю цієї талановитої письменниці. Книжки Ярослави Дегтяренко можна придбати в магазинах «Книгарня Є». Драми сповнені високими почуттям, внутрішньою боротьбою, несподіваними поворотами і навіть елементами містичного детективу. Вітчизняні письменники мають хист писати історичні романи, які захоплюють своїх читачів. 

Перейдемо до не менш цікавого автора Тараса Берези, замовити книги якого можна в інтернет-магазині «Книгарня Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image