Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yaroslava-degtyarenko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ярослава Дегтяренко

Ярослава Дегтяренко

Життєпис

Ярослава Дегтяренко – сучасна українська письменниця.

Твори Ярослави Дегтяренко наскрізь пронизані історичними подіями. Історичні романи письменниці захоплюють своїми цікавими та насиченими сюжетами. Почати писати авторку вмовила подруга. Ярослава, заради розваг, коментувала статті в Інтернеті, її подруга читала ці коментарі і почала вмовляти: «Ти так віртуозно коментуєш чужі твори, напиши що-небудь сама! Ну хоч невелику розповідь!». Так з'явилася маленька розповідь, яка сподобалася вузькому колу читачів і на основі сюжету якого виникла ідея написати історичний роман.

Ярославі навіть ніколи не спадало на думку стати письменником, але робота над цим романом змінила її життя і світогляд, а також привнесла нових яскравих фарб в її життя та подарувала її душі крила. Дебютний твір Ярослави Дегтяренко – «Лицарі Дикого Поля». Роман написаний в найкращих традиціях історичного жанру. Твір приковує увагу читачів на весь період читання. Для вибагливого читача  реальний світ стає менш важливим, адже він занурюється в історичні події періоду Національно-визвольної боротьби українців під керівництвом Богдана Хмельницького.

Під час читання творів читач не може ні їсти, ні спати, адже цікавість бере верх, а запитання «а що там далі?» не дає спокою. В романі описуються у всіх деталях події тих років, також розгортаються особисті сюжетні лінії, які починаються насичено, авантюрно та сповнені пригод. Потім вони переростають у справжнісіньку драму, до якої, до речі, вітчизняні письменники, мають неабиякі здібності. Автор Ярослава Дегтяренко не виключення. А отже, радимо ознайомитися із творчістю цієї талановитої письменниці. Книжки Ярослави Дегтяренко можна придбати в магазинах «Книгарня Є». Драми сповнені високими почуттям, внутрішньою боротьбою, несподіваними поворотами і навіть елементами містичного детективу. Вітчизняні письменники мають хист писати історичні романи, які захоплюють своїх читачів. 

Перейдемо до не менш цікавого автора Тараса Берези, замовити книги якого можна в інтернет-магазині «Книгарня Є».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 14:00 22.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%