Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/taras-bereza/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тарас Береза - книги та біографія

Тарас Береза

Наразі ми щасливі, адже ми маємо змогу спостерігати за розвитком нової, сучасної української мови.

Бере гордість, що є такі молоді, сучасні автори як Тарас Береза, які докладають неабияких старань й публікують словники та книги з української мови.

Тарас Береза пише книги, ціна яких, в порівнянні до того, що ви отримаєте якісні знання – мізерна. Однією з таких книг є «Гарна мова одним словом» – це словник українських слів. В книзі на вас чекає багато цікавих прикладів та пояснень того, як правильно вживати слова. Він побудований за принципом всім нам відомого словника: слово та приклад його вживання. Але відмінною рисою цього словника є те, що в дужках до кожного слова написано замість якого слова або словосполучення його слід вживати.

Неабияка знахідка в сучасну епоху кліше, русизмів, суржику та запозичених з інших мов слів. Словник має на меті збагачувати ваш словниковий запас, розширювати мовленнєві здібності, що є дуже важливими навичками в сучасному світі. Книжка досить невелика, тому взяти її з собою у подорож чи в міні-тріп – це буде найкращою ідеєю. Книга має доволі гарне оформлення у не менш цікавій обкладинці – тверду із фоном червоного кольору, на якому є вислови книги.

Матеріал подано в досить легкій та цікавій формі, тому читається книга на одному диханні. Вона, мов магніт – змушує повертатися до себе ще багато разів. Книги Тараса Берези ви маєте можливість замовити на сайті "Книгарня Є". Дана книга буде незамінним помічником для всіх: для школярів та студентів при написанні творів з української мови, а також для дорослих, які мають на меті збагатити рівень володіння української мови. Тільки доторкнувшись до книги і гортаючи її, ви захочете збагачувати та плекати рідну мову. Купити словник Тараса Берези можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Пропонуємо вашій увазі книги Керолайн Ліф, які надають зразки правильного мислення, яке призведе до внутрішньої цілісності та фізичного оздоровлення.

Сортувати по
Сортувати по