Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/taras-bereza/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тарас Береза

Тарас Береза

Життєпис

Наразі ми щасливі, адже ми маємо змогу спостерігати за розвитком нової, сучасної української мови.

Бере гордість, що є такі молоді, сучасні автори як Тарас Береза, які докладають неабияких старань й публікують словники та книги з української мови.

Тарас Береза пише книги, ціна яких, в порівнянні до того, що ви отримаєте якісні знання – мізерна. Однією з таких книг є «Гарна мова одним словом» – це словник українських слів. В книзі на вас чекає багато цікавих прикладів та пояснень того, як правильно вживати слова. Він побудований за принципом всім нам відомого словника: слово та приклад його вживання. Але відмінною рисою цього словника є те, що в дужках до кожного слова написано замість якого слова або словосполучення його слід вживати.

Неабияка знахідка в сучасну епоху кліше, русизмів, суржику та запозичених з інших мов слів. Словник має на меті збагачувати ваш словниковий запас, розширювати мовленнєві здібності, що є дуже важливими навичками в сучасному світі. Книжка досить невелика, тому взяти її з собою у подорож чи в міні-тріп – це буде найкращою ідеєю. Книга має доволі гарне оформлення у не менш цікавій обкладинці – тверду із фоном червоного кольору, на якому є вислови книги.

Матеріал подано в досить легкій та цікавій формі, тому читається книга на одному диханні. Вона, мов магніт – змушує повертатися до себе ще багато разів. Книги Тараса Берези ви маєте можливість замовити на сайті "Книгарня Є". Дана книга буде незамінним помічником для всіх: для школярів та студентів при написанні творів з української мови, а також для дорослих, які мають на меті збагатити рівень володіння української мови. Тільки доторкнувшись до книги і гортаючи її, ви захочете збагачувати та плекати рідну мову. Купити словник Тараса Берези можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Пропонуємо вашій увазі книги Керолайн Ліф, які надають зразки правильного мислення, яке призведе до внутрішньої цілісності та фізичного оздоровлення.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 11:00 01.12.2020

Промокод: CYBER30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%