Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/taras-bereza/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тарас Береза - книги та біографія

Тарас Береза

Наразі ми щасливі, адже ми маємо змогу спостерігати за розвитком нової, сучасної української мови.

Бере гордість, що є такі молоді, сучасні автори як Тарас Береза, які докладають неабияких старань й публікують словники та книги з української мови.

Тарас Береза пише книги, ціна яких, в порівнянні до того, що ви отримаєте якісні знання – мізерна. Однією з таких книг є «Гарна мова одним словом» – це словник українських слів. В книзі на вас чекає багато цікавих прикладів та пояснень того, як правильно вживати слова. Він побудований за принципом всім нам відомого словника: слово та приклад його вживання. Але відмінною рисою цього словника є те, що в дужках до кожного слова написано замість якого слова або словосполучення його слід вживати.

Неабияка знахідка в сучасну епоху кліше, русизмів, суржику та запозичених з інших мов слів. Словник має на меті збагачувати ваш словниковий запас, розширювати мовленнєві здібності, що є дуже важливими навичками в сучасному світі. Книжка досить невелика, тому взяти її з собою у подорож чи в міні-тріп – це буде найкращою ідеєю. Книга має доволі гарне оформлення у не менш цікавій обкладинці – тверду із фоном червоного кольору, на якому є вислови книги.

Матеріал подано в досить легкій та цікавій формі, тому читається книга на одному диханні. Вона, мов магніт – змушує повертатися до себе ще багато разів. Книги Тараса Берези ви маєте можливість замовити на сайті "Книгарня Є". Дана книга буде незамінним помічником для всіх: для школярів та студентів при написанні творів з української мови, а також для дорослих, які мають на меті збагатити рівень володіння української мови. Тільки доторкнувшись до книги і гортаючи її, ви захочете збагачувати та плекати рідну мову. Купити словник Тараса Берези можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Пропонуємо вашій увазі книги Керолайн Ліф, які надають зразки правильного мислення, яке призведе до внутрішньої цілісності та фізичного оздоровлення.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image