Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyudmila-lapshina/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Людмила Лапшина

Життєпис

Книги Людмили Лапшиної можуть стати не лише чудовим доповненням домашньої бібліотеки, а й відмінним подарунком для близьких.

Людмила Лапшина – автор і упорядник таких книг, як «Здорові ноги – це легко», «Мудрість тисячоліть», «Тендітні, спокусливі, сильні…», «Торти, тістечка та інші солодощі без випікання», «Україно, я люблю тебе», «Перлини нашої планети» та інші.

Деякі книги авторки входять до серії книг «Корисна книга» та «Одвічні істини», які присвячені різним тематикам, знання яких неодмінно стануть у пригоді. Її книги подарували натхнення не одному читачу. Все описано досить просто і зрозуміло.

Сучасні видання Лапшиної є джерелом рецептів страв для святкових подій, натуральних косметичних засобів, способів вирощування власного урожаю на підвіконні, порад з вирішення проблем зі здоров'ям, а також знайомлять з ліричними віршами, цікавими фактами про все на світі та афоризмами відомих людей. Стає зрозуміло, що книги не обмежуються однією тематикою, тому кожен читач зробить власне відкриття та задовільнить свої уподобання.


У книзі «Україно, я люблю тебе» зібрані всі туристичні дива, тому вона стане чудовим подарунком до будь-якої події, на згадку або для іноземних друзів. 

Книга «Український святковий стіл» стане прекрасним подарунковим варіантом для тих, хто обожнює готувати страви з української кухні. У цій книзі зібрана колекція чудових страв, які зможуть порадувати дорогих гостей і близьких. 

Біографія Людмили Лапшиної залишається невідомою широкому загалу, проте її книги стали в пригоді не одному читачу. Книги однозначно стануть незамінними помічниками на будь-які випадки життя.

Купити книги Людмили Лапшиної можна на нашому сайті або в мережах магазинів «Книгарня Є».

Твори Світлани Семенди точно сподобаються шукачам нових знань.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%