Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/svitlana-semenda/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Світлана Семенда - книги та біографія

Книги Світлани Семенди відповідають на багато питань, допомагають бути здоровими і щасливими. Авторка ділиться з читачами рецептами для здоров'я, молодості та довголіття,

методиками очищення організму та боротьбою з емоційною нестабільністю, порадами для прискорення реалізації власних бажань, кулінарними рецептами для всієї родини, цікавими фактами, що відправляють в пригоди на пошуки істини та відкриття світових таємниць.

Світлана Семенда – автор і упорядник таких книг, як «Стрес, тривожність, депресія», «Загадки древніх цивілізацій», «Як зміцнити суглоби», «Кращі рецепти страв на швидку руку» та багато інших. Кожна нова книга – ще одна можливість оволодіти додатковою інформацією, фактами, думками, на основі яких можна дізнатися багато корисної інформації та зробити особисті висновки. Книги присвячені різним тематикам, що є актуальними в житті будь-якої людини.


Біографія Світлани Семенди залишається невідомою широкому загалу, проте її книги вже давно займають чільне місце на книжкових полицях читачів в ролі незамінних помічників.

Деякі твори Світлани Семенди входять до серії книг «Корисна книга», де представлені книги різної тематики практично-прикладного характеру, знання з яких можна використовувати в повсякденному житті. Одна з таких книг під назвою «Стрес, тривожність, депресія» містить різні методики боротьби зі стресом, його наслідками та буде актуальною для всіх вікових груп. Тому у читача є можливість вибрати той варіант, що підійде саме йому.

Світлана Семенда пише такого роду книги, в яких містяться джерела найкориснішої інформації, порад та кулінарних шедеврів. Її книги допомагають подолати багато проблем і тим самим поліпшити життя.

Замовити книги Валерії Фадєєвої варто всім майбутнім батькам, щоб не розгубитися в найскладніших ситуаціях.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image