Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/valeriya-fad-va/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Валерія Фадєєва - книги та біографія

Валерія Фадєєва

Валерія Фадєєва пише книги, які допомагають подолати шлях і стан невідомості від планування вагітності до народження малюка. Саме в такий період змін книги автора знаходять відповіді на багато питань, щоб ваша дитина активно пізнавала навколишній світ, росла щасливою і здоровою.

Валерія Фадєєва – сучасна російська письменниця, автор книг для майбутніх мам. Народилася 1975 року в Волгограді, закінчила факультет філології Волгоградського державного педагогічного університету.

Біографія стверджує, що Валерія Фадєєва почала працювати ще зі школи, поширюючи газети про здоровий спосіб життя. Будучи студенткою підробляла репетитором англійської мови, а після закінчення навчання працювала шкільним вчителем. Народження дочки змінило її життя, тому майбутня письменниця змінила сферу діяльності: працювала журналістом, редактором в ЗМІ та перекладачем. В той же час Фадєєва почала цікавитися іншими питаннями: відновленням жіночого організму після пологів, доглядом за новонародженим, дитячою психологією. Через деякий час захоплення питаннями, пов'язаними з народженням і вихованням дітей, вийшло за рамки хобі. Тоді Валерія Фадєєва почала писати перші книги, які дають відповіді на найважливіші питання.

Книги Фадєєвої входять до серії книг «Практичні поради для молодої мами» і розповідають про відновлення після пологів, гімнастику та активний спосіб життя під час вагітності, дитячі хвороби і про те, як піклуватися про дитину з найперших хвилин життя і до трьох років.

Читачі з вдячністю відзначають праці письменниці, в яких вони знаходять багато нової інформації для себе на майбутнє. Замовити книги Валерії Фадєєвої можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Купити книгу Йаель Адлер варто читачам, які шукають практичних порад і джерело знань про функціонування людського організму.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image