Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyu-tsisin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лю Цисінь

Лю Цисінь

Життєпис

Лю Цисінь — один із найтитулованіших китайських письменників фантастів. Він народився 23 червня 1963 року у Пекіні, з 1985 до 2009 року працював інженером комп'ютерної техніки. Свої ранні твори почав публікувати ще у 1999 році, його дебютні твори відразу ж заполонили читацький ринок Китаю. Лю Цисінь - неодноразовий лауреат китайської премії Galaxy, а також лауреат кількох найпрестижніших американських премій в галузі наукової фантастики - “Х'юго” і “Локус”. Перш за все автор привертає увагу європейських і американських читачів своїм вмінням втілювати у своїх книгах найвдаліші образи давньокитайської філософії.

Кращі книги Лю Цисіня було перекладено багатьма мовами. В Україні відома трилогія Лю Цисіня “Пам'ять про минуле Землі”, в якій майстерно поєднуються космічна опера, урбанізм і інтелектуально-філософські пошуки, які навіть скептиків надихають полюбити фантастику.  Компанія Amazon веде переговори про придбання прав на екранізацію книг автора, суму оцінюють у мільярд доларів. Але у нашій книгарні  купити дві книги Лю Цисіня із трилогії можна вже сьогодні.

На полицях наших офлайн-книгарень, або ж в інтернет-магазині ви можете придбати книги “Проблема трьох тіл” та “Темний ліс”. Книги із трилогії Лю Цисіня “Пам'ять про минуле Землі” можуть бути гарним подарунком всім поціновувачам сучасної фантастики.

Таке ж доречне поєднання філософії і суспільних пошуків було притаманне письменникам багатьох літературних епох. Ми рекомендуємо Вам також переглянути книги Джозефа Конрада українською, які також можна купити у нашій мережі.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 06.05.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%