Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lyu-tsisin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лю Цисінь: книги, актуальна інформація про Лю Цисінь – Книгарня "Є"

Лю Цисінь

Життєпис

Лю Цисінь — один із найтитулованіших китайських письменників фантастів. Він народився 23 червня 1963 року у Пекіні, з 1985 до 2009 року працював інженером комп'ютерної техніки. Свої ранні твори почав публікувати ще у 1999 році, його дебютні твори відразу ж заполонили читацький ринок Китаю. Лю Цисінь - неодноразовий лауреат китайської премії Galaxy, а також лауреат кількох найпрестижніших американських премій в галузі наукової фантастики - “Х'юго” і “Локус”. Перш за все автор привертає увагу європейських і американських читачів своїм вмінням втілювати у своїх книгах найвдаліші образи давньокитайської філософії.

Кращі книги Лю Цисіня було перекладено багатьма мовами. В Україні відома трилогія Лю Цисіня “Пам'ять про минуле Землі”, в якій майстерно поєднуються космічна опера, урбанізм і інтелектуально-філософські пошуки, які навіть скептиків надихають полюбити фантастику.  Компанія Amazon веде переговори про придбання прав на екранізацію книг автора, суму оцінюють у мільярд доларів. Але у нашій книгарні  купити дві книги Лю Цисіня із трилогії можна вже сьогодні.

На полицях наших офлайн-книгарень, або ж в інтернет-магазині ви можете придбати книги “Проблема трьох тіл” та “Темний ліс”. Книги із трилогії Лю Цисіня “Пам'ять про минуле Землі” можуть бути гарним подарунком всім поціновувачам сучасної фантастики.

Таке ж доречне поєднання філософії і суспільних пошуків було притаманне письменникам багатьох літературних епох. Ми рекомендуємо Вам також переглянути книги Джозефа Конрада українською, які також можна купити у нашій мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримай знижку