Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhozef-konrad/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джозеф Конрад - книги та біографія

Джозеф Конрад

Джозеф (Юзеф Теодор) Конрад (1857-1924) — англійський письменник польського походження, уродженець України. Хоч родина Юзефа у 70-ті роки проживала на території сучасної Польщі, однак під впливом англійських і французьких пригодницьких романів Юзеф з дитинства прагнув стати моряком. У 1875-1893 роках він працював на різних морських суднах, здав капітанські іспити і очолював довготривалі плавання. 

У 1893 році Джозеф Конрад вперше оприлюднив рукопис свого роману “Олмейрова примха”, саме в ті часи і розпочинається його письменницька кар'єра. В наступні роки автор опублікував чимало захопливих і пізнавальних романів. Уже на початку ХХ століття він отримав всесвітнє визнання, в подальшому Герберт Вельс, Форд Медокс Форд, Генрі Джеймс, Джозеф Геллер та багато інших письменників позитивно відгукувались про його творчість. В українському перекладі можна відшукати значну частину книг Джозефа Конрада. 

Впродовж тривалого часу вітчизняні книговидавці відновлювали культурні зв'язки автора з Україною. Перше видання його твору “Визволення” українською було здійснене в Києві 1925 року.

Купити книги Джозефа Конрада українською ви можете в наших офлайн книгарнях, або ж в інтернет магазині. З-поміж найновіших перевидань автора, які модна знайти у нашій мережі: “Ностромо: Приморське сказання”, “Негр з "Нарциса". Оповісті неспокою. Молодість”, “Фальк. Емі Фостер. Завтра”, “Таємний агент”, “Олмейрова примха. Вигнанець з островів”, “Серце пітьми” та інші.

Якщо вам сподобались книги цього автора, ми рекомендуємо вам ознайомитись із творчістю британської драматургині Кейт Аткінсон. Замовити книги Кейт Аткінсон також можна у нашому інтернет-магазині.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image