Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/keyt-atkinson/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кейт Аткінсон

Кейт Аткінсон

Життєпис

Відгуки читачів лише підтверджують факт складності підбору захопливих епітетів, щоб описати твори Кейт Аткінсон. А рекомендації відомих авторів змушують лише набратися терпіння, щоб купити книги Кейт Аткінсон. Чи може бути інакше, коли сам Стівен Кінг є пристрасним шанувальником і пропагандистом перших детективних романів Аткінсон?   

Кейт Аткінсон - британська письменниця, драматург, автор новел і романів. За досягнення в літературі в 2011 році була нагороджена Орденом Британської імперії. Після закінчення університету, Кейт Аткінсон працювала в різних сферах - від помічниці по господарству і секретаря юриста до виховательки і викладача, деякі з її професій дозволяли їй використовувати і розвивати свої літературні навички. Шлях автора до популярності був довгим: Кейт Аткінсон не одне десятиліття шукала свій стиль, перш ніж стати володаркою престижних премій за літературні досягнення.

«За лаштунками в музеї» - дебютний роман прославленої Кейт Аткінсон, робота стала бестселером і отримав багато літературних нагород і премій.

Серія романів про приватного детектива Джексона Броуді зробила письменницю всесвітньо відомою і її цикл встиг полюбитися читачеві. Протягом наступних років письменниця написала ще кілька романів, які знайшли популярність серед читачів і отримали хороші відгуки критиків.

Книги надовго затягують у свої тенета. Переплетіння доль, моторошні злочини, старі таємниці, такі різні головні герої і потрясіння від відкриттів. Там будуть очікування від життя і реальністі, нерозуміння і навіть труднощі взаємовідносин в сім'ї. Можна з щедрістю роздавати дорогоцінні поради, коли книга з тих, що сунеш людям в руки зі словами: «Ти просто зобов'язаний це прочитати!»

Замовити книги Кейт Аткінсон можна на нашому сайті або купити в мережах магазинів «Книгарня Є».

Пропонуємо вашій увазі книги Віктора Франкла, книги якого можна замовити в інтернет-магазині Книгарні Є з доставкою по всій Україні.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 11.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%