Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/larysa-denysenko/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лариса Денисенко

Лариса Денисенко

Життєпис

Лариса Денисенко — сучасна українська письменниця, адвокатеса, радіоведуча та правозахисниця. Народилася в місті Києві, має литовсько-грецьке коріння. Навчалася у Київському національному університеті на юридичному факультеті, пізніше в Центрально-Європейському університеті, має адвокатську практику. Книги Лариси Денисенко широко відомі українському читачу. Обіймала посаду директора департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України. Входить до числа адвокатів котрі мають право представляти інтереси громадян в Європейському суді. Також має ліцензію на адвокатську практику в Торонто та Оттаві в розгляді справ, пов’язаних із мігрантами та біженцями.

Літературну кар’єру розпочала 2002 році, отримавши за роман «Забавки з плоті та крові» перемогу в конкурсі «Коронація слова». Авторка понад десятка книг, серед них має місце і дитяча література. Так, з під її пера вийшла відома дитяча книжечка «Майя та її мами», що порушує тему неповних сімей, де відсутній котрийсь з членів, діти народжуються завдяки штучному заплідненню, а батьки можуть постійно знаходиться закордоном. Книга отримала широкий розголос та підтримку серед громадських та правозахисних організацій. У 2019 році у Видавництві Старого Лева вийшла книга «Я і КонституціЯ» співавторкою якої стала Лариса Денисенко. Книга рекомендована для прочитання дітям 8-13 років та пояснює основні поняття, що таке Конституція та чому вона потрібна. Твори Лариси Денисенко порушують різні соціальні теми, взяті із життя. У своїй літературній кар’єрі авторка співпрацює з багатьма українськими видавництвами, зокрема «Кальварія», «Нора-Друк», «Клуб сімейного дозвілля», «ВСЛ» тощо. Окрім власних книг, бере участь у збірках, серед яких: «Лялька. Історія про дитинство», «13 різдвяних історій», «Сновиди».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.