Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/galyna-vdovychenko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Галина Вдовиченко

Галина Вдовиченко

Життєпис

Галина Вдовиченко — відома українська письменниця та журналістка. Вивчала філологію у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Певний час працювала заступницею головного редактора в газеті «Високий Замок». Мешкає у Львові, виховує доньку та сина. Біографія Галини Вдовиченко досить розмаїта, авторка успішно пише дорослу та дитячу літературу.

У 2008 році дебютувала на українській літературній арені з романом «Пів яблука», що побачив світ у видавництві «Нора-Друк». Книга стала популярною на Львівському форумі видавців-2008. Перший тираж був розпроданий протягом місяця. Авторка відзначена у багатьох літературних преміях, зокрема отримала спеціальну відзнаку «Вибір видавців» у відомому конкурсі «Коронація слова». Роман «Бора» увійшов у п’ятірку найкращих за версією «Книга року BBC» у 2011 році. Дитячі книги Галини Вдовиченко неодноразово нагороджувалися (за кількістю нагород письменницю можна порівняти з Андрієм Кокотюхою). Повість «Ліга непарних шкарпеток» стала фіналістом конкурсу «Дитяча книга року BBC-2013», а твір «36 і 6 котів» отримав нагороду за «найсмішнішу кригу року».  Сьогодні авторка тісно співпрацює з Видавництвом Старого Лева. Цього року тут побачили світ третя частина історії про пригоди котів «36 і 6 котів-компаньйонів», перевидання «Ліги непарних Шкарпеток» з новими чудовими ілюстраціями та  роман авторки «Найважливіше-наприкінці». Останній вийшов до цьогорічного Львівського форуму видавців та отримав схвальні відгуки громадськості. У цьому ж видавництві вийшло перевидання роману «Пів яблука» разом із другою частиною «Інші пів яблука». Окрім власних книг Галини Вдовиченко друкується в багатьох антологіях, наприклад: «Лялька. Оповідання про дитинство», «19 різдвяних історій», «Це зробила вона». Сьогодні авторка активно працює на літературному ринку, її книги входять в топи продажів мережі Книгарень Є.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 18:00 26.11.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку -25%